gdańsk wentylacja mechaniczna

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
madziuś

gdańsk wentylacja mechaniczna

Post autor: madziuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://rekuperacja-24.pl/
gabisia

Re: gdańsk wentylacja mechaniczna

Post autor: gabisia »

Nie znam się za bardzo, ale właśnie słyszałam, że wentylacja z rekuperacją jest to naprawdę świetne rozwiązanie... Przede wszystkim ekologiczne, ekonomiczne. Można cieszyć się świeżym powietrzem, ale i efektywnie ogrzewać też dom. Super..
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 12
Rejestracja: 08 lis 2019, 11:44

Re: gdańsk wentylacja mechaniczna

Post autor: paniola »

Nie wszyscy może dokładnie rozumieją różnicę. Mamy od zawsze wentylację grawitacyjną i od kilkunastu lat wentylację mechaniczną. Robi ona zresztą dość dużą furorę bo na przykład taki rekuperator noxa oprócz tego ,ze wymienia powietrze to jeszcze je oczyszcza oraz odbiera dzięki wymiennikowi ciepło ze zużytego powietrza. To olbrzymie oszczędności.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 357
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: gdańsk wentylacja mechaniczna

Post autor: dziekizanic »

Jeśli zależy wam na doskonałej jakości systemie wentylacji w mieszkaniu, to moim zdaniem warto skorzystać z tej oferty: https://www.stiebel-eltron.pl/pl/aktual ... lacja.html, gdzie odnajdziecie wszelkie detale dotyczące tej kwestii. Moim przekonaniem, warto nawiązać współpracę z tą firmą, ponieważ proponują korzystne warunki i sprzęt najwyższej jakości.
ODPOWIEDZ