implantologia

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
madziuś

implantologia

Post autor: madziuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. http://www.czupkallo.pl/pl/oferta/ortodoncja,p25807491
Rabuś

Re: implantologia

Post autor: Rabuś »

Na dobrą sprawę ja jeszcze nie miałem nigdy okazji aby pomyśleć nawet o implantach ale nie wykluczam tego, że kiedyś taka sytuacja może nastąpić. Tym bardziej, że ja również uczęszczam do ortodonty https://persdental.pl/ i jestem zdania, że jest to bardzo dobra praktyka.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: implantologia

Post autor: rumaczek »

Myślę, że to już są dość poważne sprawy i na pewno samo leczenie oraz wstawianie implantów najlepiej jest zlecić właściwym specjalistom z tej branży. Ja swoje implanty robiłem w Focus Clinic Warszawa i jak najbardziej jestem zadowolony z efektu końcowego. Jeśli miałbym polecić to tylko i wyłącznie to miejsce.
ODPOWIEDZ