Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
dobieslawa_62
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2021, 1:02

Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Post autor: dobieslawa_62 »

Hejka. Jaki jest wasz ulubiony sklep ze zdrową żywnością online? Nie da się ukryć, że pojawia się ich coraz więcej, a konkurencja rośnie, ale niektóre odpadają na starcie, bo nie mają atrakcyjnej oferty. Chciałabym się dowiedzieć, gdzie wy najczęściej robicie zakupy i dlaczego akurat tam :)
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Post autor: Pamelka »

Ja również w zdrową żywność zaopatruję się on-line. Jednym z moich ulubionych sklepów jest sklep internetowy https://jawo2008.pl/165-siemie-lniane. Zamawiam tam między innymi siemię lniane oraz inne nasiona, pestki itp. Polecam również i Wam się tam rozejrzeć.
Małgosia

Re: Internetowy sklep ze zdrową żywnością

Post autor: Małgosia »

Tak na dobrą sprawę to na dzień dzisiejszy możemy sprzedawać wszystko przez Internet i fajnie, że jest również opcja wysyłki towaru do krajów UE. W takiej sytuacji ja chciałabym od razu każdego zachęcić do przeczytania artykułu https://taxology.co/pl/co-to-jest-intrastat/ gdyż w nim dokładnie wyjaśniono to czym jest Intrastat.
ODPOWIEDZ