Kredyt - wsparcie doradcy

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Norbert_72
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2020, 4:27

Kredyt - wsparcie doradcy

Post autor: Norbert_72 »

Witam serdecznie. Czy korzystaliście kiedyś ze wsparcia doradcy, kiedy planowaliście wziąć kredyt? Zainteresowała mnie oferta firmy Czas Na Kredyt. Naprawdę trudno jest mi znaleźć korzystną ofertę i nie wpakować się przy tym w ukryte koszty i wysokie opłaty. Myślicie, że taki doradca pomoże mi tego uniknąć?
Awatar użytkownika
Dacjusz92
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2020, 12:35

Re: Kredyt - wsparcie doradcy

Post autor: Dacjusz92 »

Doradcy z Czas Na Kredyt to eksperci w dziedzinie finansów, więc będą w stanie Ci pomóc. Ważne jest to, by mieć dobrą historię kredytową, o czym wiele osób zapomina. W każdym razie możesz liczyć na wspomnianych doradców i na ich zaangażowanie oraz profesjonalne podejście.
Romuś82

Re: Kredyt - wsparcie doradcy

Post autor: Romuś82 »

Zgłoś się tutaj: https://plcg.pl/ - mnie pomogli właśnie przy kredycie hipotecznym. Bez nich sprawa ciągnęłaby się pewnie miesiącami, a tak całość załatwiliśmy w przeciągu 3 tygodni.
Awatar użytkownika
zavir
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2019, 21:28

Re: Kredyt - wsparcie doradcy

Post autor: zavir »

Bardzo szybko! Ja co prawda trochę nieco miesiąc czekałam, ale to raczej wina banków, a musiałam za odpowiedziami czekać bo aż do trzech składałam. Generalnie i tak dzięki doradcom https://www.boldinvest.pl/ byłam mocno odciążona formalnościami, oni się kontaktem z bankami zajmowali, ja tylko czekałam na decyzje
ODPOWIEDZ