motocykl części

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
madziuś

motocykl części

Post autor: madziuś »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten w ten odnośnik.. https://sklep.cycle-parts.pl/motocyklowe,cp13,pl.html
mikey

Re: motocykl części

Post autor: mikey »

Według mnie warto byłoby również zapoznać się z firmą Mieloch, ponieważ oni oferują oświetlenie zipp piaggio , jak i wszelkie elementy do skuterów, motocykli itd. No i są to sprawdzone rzeczy.
milagro

Re: motocykl części

Post autor: milagro »

Czy to prawda, że jeśli padł mi iskrownik w skuterze raczej na razie nim sobie nie pojeżdżę? Nie wiem, czy szukać już nowego, nawet trochę już się rozglądałem. Więc myślę, że gdy będzie potrzebny nowy to na pewno zamówię go na https://www.rooader.pl/stojany-i-iskrowniki/strona-1/ gdyż są w przystępnych cenach.
Bodzio

Re: motocykl części

Post autor: Bodzio »

W moim samochodzie pojawił się problem z układem klimatyzacji. Znalazłem na https://www.expertparts.pl/ różnorodne części do układów klimatyzacji, ale chciałbym zasięgnąć opinii. Czy ktoś z Was korzystał z ich oferty w tym zakresie? Jak oceniacie jakość tych części i łatwość w montażu?
ODPOWIEDZ