Obrazy na szkle

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Alfreda83
Posty: 2
Rejestracja: 20 kwie 2020, 16:47

Obrazy na szkle

Post autor: Alfreda83 »

Cześć :) Jeśli nie macie pomysłu na ciekawy prezent dla bliskiej osoby, to koniecznie sprawdźcie ofertę obrazów na szkle firmy szklo-dekoracyjne.pl. Zleciłam im wykonanie jednego projektu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Obraz wisi teraz w salonie jako dodatek, ale moim zdaniem świetnie sprawdziłby się też jako prezent. Może ktoś z was zna tę firmę i korzystał już z ich oferty?
Awatar użytkownika
ddickens
Posty: 6
Rejestracja: 15 cze 2020, 14:33
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Obrazy na szkle

Post autor: ddickens »

Sama chciałabym zastanowić się jak taki obraz namalować :)
Awatar użytkownika
fconnelly
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Obrazy na szkle

Post autor: fconnelly »

Takie obrazy to świetna ozdoba ścian, na pewno będzie to coś innego, oryginalnego.

weintek cena
Awatar użytkownika
Ania33
Posty: 46
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:29

Re: Obrazy na szkle

Post autor: Ania33 »

Mi się takie obrazy bardzo podobają, kupiłam na stronie https://magicandstyle.com/k311,obrazy-na-sciane.html jeden do biura i jeden do domu. Jest idealnym wypełnieniem pustej ściany, nadaje klimatu i robi świetne wrażenie na gościach.
Ilońka

Re: Obrazy na szkle

Post autor: Ilońka »

Odnośnie poszukiwań pięknych obrazów na szkle, ale również wyjątkowe Obrazy Drukowane to w mojej opinii poszukiwania warto rozpocząć od sklepu SW-Decore w którym świetnych propozycji zdecydowanie nie brakuje. W ich przypadku można liczyć na pomoc obsługi i bardzo dobrą jakość wykonania. My na przykład postawiliśmy na motyw Miasta, a dokładnie "Obraz – Akwarelowa Wenecja" i genialnie nam pasuje :D
ODPOWIEDZ