Odpady

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
cleo10
Posty: 11
Rejestracja: 27 lip 2020, 13:10

Odpady

Post autor: cleo10 »

Co powinno się robić z odpadami niebezpiecznymi?
Awatar użytkownika
camren02
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 15:41
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpady

Post autor: camren02 »

Firmy powinny zadbać o bezpieczną utylizację odpadów niebezpiecznych, a także o zaopatrzenie się w specjalne pojemniki przeznaczone do gromadzenia każdego rodzaju odpadów.

___________________________________________________
utylizacja odpadów śląsk
Awatar użytkownika
fconnelly
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Odpady

Post autor: fconnelly »

Takie odpady muszą szybko trafić do miejsca ich składowania, aby nie zagrażały nikomu.
Awatar użytkownika
hernser
Posty: 4
Rejestracja: 05 sie 2020, 17:07
Lokalizacja: Kraków

Re: Odpady

Post autor: hernser »

Trzeba dbać o środowisko jak tylko się da, aby nie było zanieczyszczone.
foliś

Re: Odpady

Post autor: foliś »

A tutaj https://esbud.pl/gospodarka-odpadami-i- ... plarniany/ mieliście już okazję się rozejrzeć. Jeśli nie, to myślę, że warto na spokojnie sobie tam zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat gospodarki odpadami i jej wpływu na efekt cieplarniany. Myślę, że taka wiedza może okazać się naprawdę niezwykle przydatna, bo podejmiecie odpowiednie działania.
Makss

Re: Odpady

Post autor: Makss »

Gdybyście szukali solidnej firmy od wywozu i utylizacji odpadów takich jak m.in. biocydy, oleje mineralne, tusze, barwniki, pigmenty, farby i lakiery, żywice, kleje lub spoiwa, środki pirotechniczne, odpady azbestowe a także odpady medyczne, weterynaryjne i zakaźne to skierujcie się do warszawskiej firmy EkoEuropa Energy działającej na terenie całej Polski http://www.ekoeuropa.pl/odpady-niebezpieczne.html Bardzo w porządku firma, mega specjaliści w temacie i z cenami nie przesadzają.
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Odpady

Post autor: jorka »

Słuchajcie, tak się składa że udalo mi się znaleźć namiar na firmę, która zajmuje się odbiorem elektrośmieci od klientów. Dla mnie to super opcja, bo sama nie muszę myśleć gdzie je wywieźć itd. Zapiszcie sobie namiar na firmę https://odbiorydomowe.pl/ Działają na terenie takich miast jak Warszawa, Gdańsk czy Gdynia.
ODPOWIEDZ