Szkolenia dla pracowników

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Radzimir
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 5:44

Szkolenia dla pracowników

Post autor: Radzimir »

Braliście kiedykolwiek udział w jakichś szkoleniach dla pracowników? Na przykład takich, jakich organizacją zajmuje się Stibitz? Ich oferta bardzo mnie zainteresowała i zastanawiam się, czy te warsztaty są faktycznie tak skuteczne. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Konradyn
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 12:28

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: Konradyn »

Ja warsztaty z komunikacji interpersonalnej ze Stibitz wspominam bardzo dobrze. Udało mi się dowiedzieć wielu przydatnych informacji, zdecydowanie mogę powiedzieć, że się rozwinąłem. To masa wiedzy w przystępnej formie. Mogę tylko polecić!
Jędruś

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: Jędruś »

Jeśli masz własną firmę to pamiętaj o przepisach BHP i dbaj o to aby co jakiś czas okresowo je przeprowadzano w firmie. Wiem że obecnie mamy pandemię i należy ograniczać kontakt ale to też nie problem bo w TARBONUS robią szkolenia online i wcale nie odbiegają poziomem od stacjonarnych zajęć. Skontaktuj się i przekonaj że są najlepszym wyborem na tą chwilę.
trąba

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: trąba »

Jak budowa to zwróć uwagę na BHP żeby wszystko szło zgodnie z przepisami. Dużo porad znajdziesz tutaj https://blog-glovex.pl/ i dzięki nim unikniesz wypadku na placu budowy. Polecam zapoznać się z ich poradami bo naprawdę warto. Polecam sprawdzić, ponieważ sklep również jest świetny.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: Pamelka »

Jeśli kogoś z Was interesowałyby natomiast profesjonalne kursy SEP dla elektryków, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://kursy-sep.com.pl/. Jeśli chodzi o lokalizację, to takie kursy są organizowane w wielu różnych miejscach w Polsce, więc na pewno nie będzie z tym problemu. Takie uprawnienia są potrzebne, aby móc wykonywać pracę elektryka.
Michał81

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: Michał81 »

W mojej pracy ostatnio przygotowali nam szkolenie, które nazywało się "Akademia menadżera" - szczegóły na https://circinus.pl/akademia-menadzera/. W skrócie, był to kompleks szkoleń mających na celu polepszenie umiejętności z zakresu zarządzania zespołem, komunikacji z pracownikami i organizacji swojej pracy. Wyniosłem z tego baaardzo dużą dawkę wiedzy, którą mam nadzieję, że uda mi się poprawnie wykorzystywać w mojej pracy.
wałś

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: wałś »

Wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić stronę https://sep-on-line.pl/uprawnienia-sep-czestochowa , gdzie znajdziecie wszelkie informacje o uprawnieniach elektrycznych. Są to jedne z najważniejszych i najtrudniejszych do zdobycia uprawnień, które dają wiele możliwości. Wszelkie informacje znajdziecie na ich stronie
martażak

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: martażak »

Moim zdaniem rozwój osobisty jest nie mniej ważny i potrafi wyraźnie przełożyć się na jakość pracy. Niejednokrotnie pracownicy mają duże problemy z motywacja czy kończeniem wcześniej zaczętych projektów. Z tego powodu postanowiłam zaproponować w firmie szkolenie „Naturalna motywacja” dostępne na stronie https://lifearchitect.pl/kursy/. Byłam zaskoczona ilością pozytywnych opinii po zakończeniu kursu. Wiele osób odczuło wyraźną poprawę w radzeniu sobie z codziennymi obowiązkami, a także z tymi z zakresu życia prywatnego. Polecam- kurs stał się dla nas źródłem inspiracji i dał nową energię do działania.
Ludmiła

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: Ludmiła »

Pomoc w podnoszeniu kompetencji pracowników jest niesamowicie ważna w prężnie rozwijającej się firmie. W każdym zakładzie pracy potrzebny jest wykwalifikowany audytor wewnętrzny ISO 9001. Bureau Veritas jest certyfikowaną jednostką szkoleniową oferującą kompleksowe kursy i szkolenia dla audytorów.
łucja88

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: łucja88 »

Uważam, że warto poszerzać swoje kompetencje i szkolić się zarówno w pracy, jak i na własną rękę. Dlatego polecam rzucić okiem na kursy zawodowe lublin: https://www.kursor.edu.pl/szkolenia/lublin/kursy . Wybór takich kursów jest bardzo duży i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
gojśka

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: gojśka »

Kursy typowo zawodowe okej ale uważam, ze każdy pracodawca powinien zadbać o to by jego pracownicy byli odpowiednio wyszkoleni w takich podstawowych kwestiach jak chociażby udzielanie pierwszej pomocy. Takie kursy organizuje m.in firma Transmedyk https://www.transmedyk.pl/. Szeroka oferta, bardzo konkurencyjne ceny, szybkie terminy. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych ratowników.
wańka

Re: Szkolenia dla pracowników

Post autor: wańka »

bardzo duży wybór ciekawych kursów, które z pewnością przydadzą się każdemu pracownikowi znajdziecie też w ofercie firmy https://zdalnekompetencje.pl/. Mnie najbardziej interesują te interpersonalne czy związane z Rodo. Wysoka jakość zajęć idzie tu w parze z rozsądnymi cenami :) ciekawe zajęcia, doświadczeni instruktorzy.
ODPOWIEDZ