tattoo

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
iziś

tattoo

Post autor: iziś »

co sądzicie o tatuażach ? podyskutujmy :)
tatuażyk

Re: tattoo

Post autor: tatuażyk »

a co tu dużo dyskutować, tatuaże są super. Sam mam już kilka i jeszcze nie powiedziałem STOP :) mieszkam w Warszawie i mam tu takie dobre studio, gdzie zawsze chodze - to jah love tattoo na ulicy Wilczej 32 ( czyli ścisłe centrum). Kapitalni ludzie, świetne tatuaże.
vęrcia

Re: tattoo

Post autor: vęrcia »

to fakt, też znam i polecam jah love tattoo, to własnie u nich zrobiłam swój pierwszy ( i póki co jedyny tatuaż ;p ). Tu masz namiar na ich profil na facebooku https://www.facebook.com/studio.tatuazu ... 6686556226. Popatrz sobie na fotki ich prac i sama się przekonasz, że warto :)
iziś

Re: tattoo

Post autor: iziś »

mieszkam pod Warszawą i u nas żadnego studia tatuażu nie ma ale chętnie przejadę się do jah love tattoo skoro tak polecacie, pracuje nieopodal centrum więc bywam w rejonach Wilczej regularnie :)
elkaa

Re: tattoo

Post autor: elkaa »

Ja tam też lubię tatuaże, bo niektóre to niczym arcydzieło wyglądają. Ale też ważne jest to, aby wszystko sobie dobrze przemyśleć, dlatego tutaj https://www.skytattoo.net/czy-tatuaze-n ... -pomyslem/ macie poradnik - czy w ogóle warto przykładowo robić tatuaż na dłoni?
ODPOWIEDZ