Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Sulibor-78
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 5:09

Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Sulibor-78 »

Witam. Słyszeliście może o warsztatach wiwn.pl? Ktoś z was brał w nich udział? Przyznam szczerze, że to bardzo ciekawa opcja, szczególnie dla mnie, bo bardzo interesuje mnie inwestowanie ;)
Awatar użytkownika
Randoald
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2020, 2:19

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Randoald »

Uczestniczyłem w tych warsztatach i mogę serdecznie je polecić. Są super zorganizowane i bardzo efektywne. Zdobywasz na nich wiedzę jak inwestować, jakich błędów nie popełniać i czego unikać. Do tego masz szansę poznać świetnych i niesamowicie ambitnych ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

ciras flyye
Awatar użytkownika
fconnelly
Posty: 4
Rejestracja: 30 lip 2020, 10:33
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: fconnelly »

Inwestowanie w nieruchomości jest faktycznie popularne, więc takie warsztaty mogę dużo dać.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: rumaczek »

Akurat takie kwestie mnie nigdy nie interesowały gdyż ja nigdy nie inwestowałem w nieruchomości. Mogę powiedzieć, że jeśli komuś zależy na szybkiej sprzedaży domu czy mieszkania to również jest dobre rozwiązanie. Wystarczy skontaktować się z firmą https://kupujemym.pl/ i wtedy bez większego problemu możemy sprzedać naszą nieruchomość.
Awatar użytkownika
Elonor
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:02

Re: Warsztaty inwestowania w nieruchomości

Post autor: Elonor »

Warsztatów raczej nie potrzebuję ale namiary na firmę, która chętnie kupi mieszkanie obciążone hipoteką to bardzo by mi się przydały. Wprawdzie mam na oku już ten skup nieruchomości Gdynia ale jeszcze chciałam Was podpytać w tej kwestii. Może się orientujecie czy opłaca się w ogóle sprzedawać taką nieruchomość?
ODPOWIEDZ