Widzenie psa

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Kwaś

Widzenie psa

Post autor: Kwaś »

Zastanawialiście się kiedyś jak psy widzą? Jeżeli tak to polecam wam przeczytać ten artykuł: https://blog.zoona.pl/jak-psy-widza Dowiecie się z niego wszystkich istotnych informacji.
Bryś

Re: Widzenie psa

Post autor: Bryś »

A czy znacie sposoby na obcinanie psu pazurów? Czy wiecie w jaki sposób psy i koty przechodzą przeziębienie albo co może u kota oznaczać ślinotok? Sprawdźcie, jak jeszcze lepiej dbać o zdrowie psa i kota https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/zdrowie/
łopati

Re: Widzenie psa

Post autor: łopati »

Ze swojej strony mogę serdecznie polecić witrynę http://urokmilosny24.pl gdzie każdy z was znajdzie coś ciekawego dla siebie.
lenisa

Re: Widzenie psa

Post autor: lenisa »

Opieka nad psem może być trudna, ale istnieje kilka ogólnych wskazówek, które mogą pomóc. Myślę, że zdecydowanie warto zauważyć, że dobre odżywianie i regularne ćwiczenia są niezbędne dla dobrego samopoczucia zwierzęcia. Z tego co wiem, ważne jest również zapewnienie stymulacji umysłowej, więc upewnij się, że Twój pies ma wiele zajęć, które zapewnią mu zajęcie. Więcej szczegółowych informacji na temat opieki nad psem można znaleźć na stronie https://zoocial.pl/pies/rasy-psow/bokse ... opis-rasy/
ODPOWIEDZ