Wynajem ścianek wodnych

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
Derwit-94
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 15:48

Wynajem ścianek wodnych

Post autor: Derwit-94 »

Cześć. Słyszeliście może o firmie sciankiwodne.pl? Zastanawiam się, czy nie wynająć od nich ścianki bąbelkowej na targi biznesowe, które mają się odbyć w mojej firmie. Jak myślicie, czy taka dekoracja będzie pasować?
Awatar użytkownika
Mariam1975
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2020, 7:32

Re: Wynajem ścianek wodnych

Post autor: Mariam1975 »

Sama byłam bardzo ciekawa tego, jak działa ścianka wodna. Mnie się one bardzo podobają i uważam, że pasują nie tylko na targi, ale i na przykład na przyjęcia weselne. Zdecydowanie urozmaicają wystrój. Na Twoim miejscu bym się zdecydowała :)
koleś

Re: Wynajem ścianek wodnych

Post autor: koleś »

Fakt, że to może być fajną atrakcją na wesele, ale jak to Ci ktoś pijany zepsuje, to może być słabo. A skoro mowa o czymś takim, to ja się zastanawiam, czy na przykład podziękowania dla rodziców warto robić. Jak to widzicie? Jak na to w ogóle Wasi rodzice się zapatrują? Porozmawiajmy o tym, podzielcie się ze mną opiniami, bo to dla mnie ważne.
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Wynajem ścianek wodnych

Post autor: Andzi »

Ciekawa rzecz przyznaje, wcześniej o tym nawet nie słyszałam. Co do fajnych atrakcji na wesele to może i fotobudka od http://fotobudazwooda.pl powinna bardzo dobrze się sprawdzić. Fotobudka to świetna opcja na wesela, imprezy firmowe i wiele innych eventów.
kamikadze

Re: Wynajem ścianek wodnych

Post autor: kamikadze »

W sumie nigdy o takich rozwiązaniach ja nie słyszałem więc także ciężko jest mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Ja za to jestem zdania, iż niezwykle ciekawą opcją jest to aby mieć modułowe stoisko targowe. Akurat u mnie takimi rzeczami zajęli się fachowcy z https://expotextil.pl/ więc polecam każdemu zapoznanie się z ich ofertą.
ODPOWIEDZ