zamienniki do drukarki

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
gosia56
Posty: 14
Rejestracja: 02 wrz 2020, 10:45

zamienniki do drukarki

Post autor: gosia56 »

używacie zamienników tuszy do drukarki? Jakie marki według was najlepsze? Da się drukowac niedrogo bez straty na jakości wydruku?
Awatar użytkownika
kunde.sterling
Posty: 6
Rejestracja: 10 wrz 2020, 14:12
Lokalizacja: Brześć Kujawski

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: kunde.sterling »

Wszystko zależy od tego jaką posiadasz drukarkę. U mnie to nie zadziałało.
Trójstronnydodoro101

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: Trójstronnydodoro101 »

SEO
 A man was going to the house of some rich person. As he went along the road, he saw a box of good apples at the side of the road. He said, "I do not want to eat those apples; for the rich man will give me much food; he will give me very nice food to eat." Then he took the apples and threw them away into the dust.
  He went on and came to a river. The river had become very big; so he could not go over it. He waited for some time; then he said, "I cannot go to the rich man's house today, for I cannot get over the river."
  He began to go home. He had eaten no food that day. He began to want food. He came to the apples, and he was glad to take them out of the dust and eat them.
romyś

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: romyś »

od lat używam zamienników, nigdy nie miałem z nimi problemów, może to tez zależy jakie zamienniki, zawsze wybieram markowe activejety, najlepsze wedug mnie, od razu je drukarka wykrywa, są wydajne i dobrze mi się drukuje nimi
słowiczek

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: słowiczek »

Ogólnie nie wiem, czy będę kupowała zamienniki, bo te tanie drukarki laserowe nie zawsze są kompatybilne z zamiennikami, ale warto je kupić, bo nie są drogie, a zarazem można powiedzieć, nie są aż tak kłopotliwe, jak drukarki atramentowe. Ja też o takiej myślę, ale na razie mamy za dużo rzeczy do zrobienia.
nastró

Re: zamienniki do drukarki

Post autor: nastró »

Od lat używam zamienników, nie widzę żeby to jakoś szkodziło drukarce, activejet to znana marka zamienników, sam ich używam, chwalę sobie jakość
ODPOWIEDZ