Zdrowe produkty z sklepdozdrowia.pl

Masz ciekawe informacje i polecenia, którymi chcesz się podzielić? Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, zajrzyj do tej kategorii.
Awatar użytkownika
izabela78
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2021, 11:57

Zdrowe produkty z sklepdozdrowia.pl

Post autor: izabela78 »

Co sądzicie o zakupach w sklepie sklepdozdrowia.pl? Wrażenie zrobiła na mnie mnogość produktów i ich atrakcyjne ceny. Czy jakość również jest w porządku?
Awatar użytkownika
eligiusz1991
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2021, 21:19

Re: Zdrowe produkty z sklepdozdrowia.pl

Post autor: eligiusz1991 »

Ja nie narzekam, a dość często zdarza mi się robić tam zakupy. Szczególnie polecam wszelkie witaminy i minerały, chociaż nie da się ukryć, że każdy z produktów charakteryzuje się świetnym składem i oczywiście zdrowymi właściwościami. Polecam serdecznie.
olęcka

Re: Zdrowe produkty z sklepdozdrowia.pl

Post autor: olęcka »

nie znam tego sklepu. ja jak chcę kupić jakieś suplementy to zwykle wybieram te z Pharmovit. lubię je je przede wszystkim ze względu na skład, jest czysty i naturalny, bez chemii czy sztucznych wypełniaczy. Umiarkowane ceny, bardzo duży wybór, szybkie działanie. witaminy można podawać także seniorom czy dzieciom :)
Józef432

Re: Zdrowe produkty z sklepdozdrowia.pl

Post autor: Józef432 »

Nigdy tam niczego nie kupowałem, więc nie będę w stanie powiedzieć jakiejś opinii. Mogę za to podpowiedzieć Wam, że jesli chodzi o kwestie związane ze zdrowiem, to na pewno warto poczytać więcej o tym, jak działają prebiotyki. Coraz więcej mówi się ostatnio na temat ich stosowania, więc śmiało weźcie to pod uwagę.
ODPOWIEDZ