Gruz City wywóz gruzu Warszawa - opinie

W tym miejscu dokonujemy recenzji firm, ich produktów oraz usług. Daj znać na kogo można liczyć, a kogo należy unikać. Śmiało!
michael

Gruz City wywóz gruzu Warszawa - opinie

Post autor: michael »

Jeżeli potrzebujecie zorganizować wywóz gruzu w Warszawie lub okolicach, to serdecznie polecam firmę Gruz City. Gruz City to firma oferująca wywóz odpadów budowlanych w workach big bag. W jej ofercie znajdują worki big bag, czyli małe elastyczne kontenery na gruz, w rozmiarze 1 m3, 1.5m3 oraz 1.8 m3 . Big bag na gruz ma przynajmniej kilka zalet, które stanowią poważną przewagę nad kontenerami. Pierwszą jest nieograniczony czas postoju. Gruz City podstawia worki big bag na czas nieokreślony, gdy je zapełnię, wzywam odbiór i sprawa załatwiona. To ważne, ponieważ kontener można wynająć jedynie na 3-7 dni w zależności od firmy. Po tym czasie kontener jest zabierany, nawet jeżeli nie został w pełni zapełniony. Druga zaleta to fakt, że big bag na gruz zajmuje mało miejsca. Kontener zajmuje minimum jedno miejsce parkingowe, za co znienawidzą nas sąsiedzi. Worki big bag można postawić w każdym dogodnym miejscu, tak by nie rzucały się w oczy. Jak big bag na gruz postawisz blisko wejścia do budynku ( z kontenerem jest to niemal niemożliwe), to nie musisz daleko nosić odpadów. To czysta oszczędność czasu i siły.
Gruz City gwarantuje dostawę w ciągu 4 godzin od chwili zamówienia, pod warunkiem że zamówienie złożysz do godziny 14:00. To duże ułatwienie, gdy się okazuje, że nagle potrzebujesz dodatkowego worka. Tak więc, jeżeli chodzi o wywóz gruzu Warszawa to najlepszym wyborem będzie Gruz City 😊