BAKTERIE DO SZAMBA

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
tobiaszjablonski
Posty: 16
Rejestracja: 14 mar 2020, 17:46

BAKTERIE DO SZAMBA

Post autor: tobiaszjablonski »

BAKTERIE DO SZAMBA - https://www.biozym.pl/ - oferujemy wysokiej jakości preparaty do oczyszczali oraz szamb przydomowych. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty!
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: BAKTERIE DO SZAMBA

Post autor: rumaczek »

Jeśli faktycznie korzystamy z tego typu rozwiązań to ja jestem zdania, że jak najbardziej w odpowiedni sposób dbamy o nasze sambo. Jak dla mnie także fajną sprawą jest to co miałem okazję przeczytać w https://ogrody24.pl/blog/post/szamba-w- ... zialkowych czyli samo już posiadanie szamba n a ogródkach działkowych.
ogród

Re: BAKTERIE DO SZAMBA

Post autor: ogród »

Tak naprawdę to ja nawet nie wiem, co mam powiedzieć. U nas szamba co prawda nie ma, ale mamy miejsce, gdzie robimy własny nawóz. I właśnie się dowiedziałam, że dobrze, jeśli możemy zamontować coś takiego jak pomga do gnojownicy , bo to pozwoli nam lepiej ją pozyskiwać. Czy to prawda? Jeśli tak, to ile to kosztuje?
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: BAKTERIE DO SZAMBA

Post autor: Pamelka »

A skoro już mowa o szambach, to gdzie zamawialiście taki zbiornik betonowy na szambo do swojego domu? Ja ostatnio widziałam takie zbiorniki wysokiej jakości w ofercie firmy SEPTIC na stronie internetowej https://szamba-septic.pl/szamba-betonowe/czestochowa/. Jak widać firma ta działa między innymi na terenie Częstochowy ;) Czy ktoś z Was miał z nią może już wcześniej do czynienia?
ODPOWIEDZ