Biuro gier

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Ronię

Re: Biuro gier

Post autor: Ronię »

Od dłuższego czasu uwielbiam te wszystkie rzeczy i stale zajmuję się hazardem. Wszystko to przynosi mi dużo zabawy, świetnie się bawię, a najważniejsze jest to, że zarabiam dobre pieniądze za jego pomocą https://rating-betway.durban ta strona ma bardzo wygodny system zakładów i ogólnie doskonałe warunki, jestem bardzo szczęśliwy, że niedawno znalazłem to miejsce, a teraz chcę podzielić się nim z wami, jestem pewien, że ci się spodoba
rzuć

Re: Biuro gier

Post autor: rzuć »

Jedyna forma hazardu, jaką uznaję, to gra w rzutki - ale tylko na pieniędze z monopoly!
Poza tym ostatnio zabrali nam tarczę z biura, ale i tak sobie poradziliśmy. Zamówiliśmy tablicę korkową z https://gabloty.info.pl/ i po namalowaniu okręgu z polami punktowymi jest idealna. Taka tam niewinna rozrywka w przerwie od pracy.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Biuro gier

Post autor: Antonika »

Ja to mam pełno gier w domu, mam nową konsolę i tu zainwestowaliśmy również w bardzo dużo fajnych gier. Najbardziej lubię grać w fifę, ale i też chętnie testuje nowości. Jeżeli chodzi o konsolę to zdecydowanie bardziej wolę Xboxa. Macie już najnowszego? Na stronie https://www.ceneo.pl/88072703 znajdziecie najlepsze oferty cenowe na tą konsolę.
ODPOWIEDZ