Chemia dla przemysłu

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Damazy_87
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2020, 13:42

Chemia dla przemysłu

Post autor: Damazy_87 »

Znacie firmę Antidotum z Łodzi? Mam na myśli scieki-woda.pl. Oferują chemię specjalistyczną i standardową dla zakładów przemysłowych i komunalnych. Pracuję przy produkcji detergentów i korzystamy właśnie między innymi z ich produktów. Polecam współpracę z nimi, bo zwyczajnie się opłaca ;) Wszystkie produkty mają dobrej jakości, skuteczne i w korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
kangurek
Posty: 41
Rejestracja: 18 maja 2019, 21:10

Re: Chemia dla przemysłu

Post autor: kangurek »

Witam. Co do chemii dla przemysłu to uważam że dobrze jest mieć stały do niej dostęp od jednego dostawcy. Z racji, że my mamy lakiernię to wiadomo że potrzebujemy innego typu środków. Szperając w necie znalazłam ofertę tej firmy http://www.lapena.pl/ w której to można znaleźć wszystko czego będziemy potrzebować w lakierni nawet takie specjalne zaślepki zabezpieczające otwory przed przemalowaniem
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Chemia dla przemysłu

Post autor: rumaczek »

Jest bardzo dużo różnych środków chemicznych, które nam się przydają w codziennej pracy. Muszę powiedzieć, że ja jestem bardzo zadowolony z używania wibroizolatorów https://powerrubber.com/kat/wibroizolatory/ i jak dla mnie są to bardzo dobrej jakości gumowe amortyzatory.
koleś

Re: Chemia dla przemysłu

Post autor: koleś »

Na pewno mi się te Wasze polecenia przydadzą, dziękuję ślicznie. Ja bym jeszcze dodał od siebie firmę Technical, w której dostaniecie Motoreduktory i inne części, które pozwolą na skuteczne działanie całego systemu i linii produkcyjnej. Tak naprawdę jesteśmy osobami, które mają z nimi do czynienia i wiemy, że są rzetelni.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Chemia dla przemysłu

Post autor: Pamelka »

W zakładach przemysłowych często wykorzystuje się również instalacje sprężonego powietrza. Raz na jakiś czas warto wykonać ich audyt. Widziałam na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-sprezonego-powietrza/, że zajmuje się tym między innymi firma Efektywniej z Wrocławia. Czy ktoś z was miał z nią może już kiedyś do czynienia?
ODPOWIEDZ