Do lekarza specjalisty od ręki

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Rozalia89
Posty: 21
Rejestracja: 23 paź 2019, 9:21

Do lekarza specjalisty od ręki

Post autor: Rozalia89 »

Męczyłam się od jakiegoś czasu z koszmarnym bólem w plecach. To co mi radził mój lekarz ogólny w ogóle nie pomagało, a do specjalisty terminy wizyt na nie wiadomo kiedy.. Dopiero jak w pracy pokazali mi stronę z poradami online otrzymałam szybko i skutecznie pomoc :)

Umówiłam się na konsultację telefoniczną ze znanym ortopedą https://kataloglekarzy.telemedi.com/specjalizacja i to co mi przepisał oraz zalecił wreszcie przynosi efekty.
Następnym razem wynajdę na tej stronie jakiegoś rehabilitanta żeby podpowiedział właściwe ćwiczenia na moje schorzenie i mam nadzieję na powrót do pełnej sprawności :)
lapiś

Re: Do lekarza specjalisty od ręki

Post autor: lapiś »

No owszem, że tylko prywatnie można się dostać, ale nie mogę powiedzieć, żeby to wszystko było jakoś tak tanie. A jednak lekarze nie są najtańszymi. Za to można powiedzieć, że także program do obsługi gabinetu lekarskiego większość z nich ma i dziś sama wizyta, czy lekarska pomoc wcale nie jest droga i nie kosztuje wiele.
Józef432

Re: Do lekarza specjalisty od ręki

Post autor: Józef432 »

To naprawdę ważna rzecz. Chodzi w końcu o to, by zawsze stawiać na taką opiekę, która realnie będzie dla Was najkorzystniejsza. Dzisiaj dostęp do takich specjalistów jak na przykład genetyka klinicznego jest znacznie ułatwiony, więc warto z tego korzystać.
elina4

Re: Do lekarza specjalisty od ręki

Post autor: elina4 »

Można również skorzystać z konsultacji online. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale również niezwykle funkcjonalne, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu, a można np. przedłużyć leki. Pomyślcie o tym koniecznie. Tutaj https://onlinerecepta.pl znajdziecie naprawdę ciekawe i praktyczne rozwiązanie w tym zakresie.
Awatar użytkownika
nudla
Posty: 99
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Do lekarza specjalisty od ręki

Post autor: nudla »

W gabinecie, gdzie przyjmuje lekarz medycyny pracy łódź pacjenci mogą liczyć na fachową opiekę. Lekarz ocenia zdolność do pracy, wykonuje niezbędne badania oraz udziela porad zdrowotnych, wspierając pracowników w utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.
Mirko

Re: Do lekarza specjalisty od ręki

Post autor: Mirko »

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak łatwo można uzyskać pomoc medyczną bez wychodzenia z domu? Radamed oferuje taką możliwość dzięki swoim usługom online, takim jak konsultacje lekarskie. Sprawdź więcej na: https://radamed.pl/. To doskonały wybór dla osób, które cenią sobie szybkość i wygodę.
ODPOWIEDZ