dom seniora

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
aśka

dom seniora

Post autor: aśka »

Czy ktoś z was załatwiał dom seniora babci ? Ja uwazam ze jak dom seniora to tylko pod topolami... Podobno tam maja doskonałe warunki i najlepsza w w piotrkowie kujawskim. Świetne podejscie do pacjenta super miejcówka dla starszych ludzi i do tego dobre jedzenie, mają tam fajne zajecia.
Kłódka

Re: dom seniora

Post autor: Kłódka »

No przy takim wyborze bardzo ważny jest rozsądny i sprawdzony wiele razy wybór. Ja ostatnio ze znajomą szukałam jakiej suplementacji użyć dla seniora ponieważ znajomej mama jest już w podeszłym wieku i musi bardziej o siebie zadbać. Znalazłyśmy tę super stronę https://www.bee.pl/jakie-witaminy-dla-s ... -1024.html Gdzie jest rozpiska całej suplementacji. Nie mogło być lepiej.
oleśka

Re: dom seniora

Post autor: oleśka »

A może rozważysz Dom Seniora donumcorde.pl? Rzadko zdarza się, aby w jednym ośrodku pracowała tak duża kadra specjalistów, do dyspozycji gości udostępniona była strefa spa z basenem, a same apartamenty posiadały takie udogodnienia jak system wzywania pomocy. Pensjonariusze mogą również swobodnie korzystać z kameralnej kapliczki z ołtarzem, a nawet uczestniczyć w Mszy Świętej bez konieczności opuszczania obiektu czy martwienia się o transport. Cena za pobyt jest wyjątkowo korzystna biorąc pod uwagę standard usług.
ODPOWIEDZ