Fachowy naprawa sprzętu AGD

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
amalia-74
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2019, 18:06

Fachowy naprawa sprzętu AGD

Post autor: amalia-74 »

Hej, korzystacie z usług serwisów sprzętu AGD? W Krakowie mogę polecić Wam firmę https://naprawa-agd-krakow.pl/. Mają naprawdę fachowe podejście do każdego zlecenia, nie naciągają na dodatkowe koszty ;) Osobiście jestem bardzo zadowolona z ich podejścia do klienta. Mieliście okazję zgłosić się do nich po pomoc? Możne znacie też inne godne polecenia serwwsy w Krakowie?
Awatar użytkownika
whackett
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2020, 10:34
Lokalizacja: Kraków

Re: Fachowy naprawa sprzętu AGD

Post autor: whackett »

Teraz wiele firm czy fachowców korzysta z serwisu ogłoszeniowego https://zleca.pl/cenniki, który daje możliwość dodawania jak i podejmowania się zleceń, bez ponoszenia żadnych kosztów. Wystarczy zamieścić cennik usług i wybrać odpowiednią lokalizację, te parametry ułatwiają poszukiwania osobom, które chcą znaleźć wykonawców zajmujących się na przykład serwisem i naprawą.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Fachowy naprawa sprzętu AGD

Post autor: Pamelka »

Jeśli chodzi o naprawę ekspresów do kawy, to polecam firmę https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-szczecin. Działa ona między innymi w Szczecinie, ale również i w innych polskich miastach. Możecie z ich strony liczyć na pełen profesjonalizm i szybką naprawę Waszego zepsutego sprzętu ;)
ODPOWIEDZ