Justart Studio Gdańsk

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
konstancja85
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 18:57

Justart Studio Gdańsk

Post autor: konstancja85 »

Co sądzicie o studiu justart-studio.com w Gdańsku? Zastanawiam się, czy nie wybrać się do nich po zdjęcia do dowodu. Myślicie, że warto? Jak sobie radzą ze zdjęciami do dokumentów?
Awatar użytkownika
Odeta_74
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 7:35

Re: Justart Studio Gdańsk

Post autor: Odeta_74 »

W Justart Studio zamawiam przeróżne projekty graficzne i myślę, że radzą sobie świetnie, więc nie mam wątpliwości, że zarówno grafika, jak i fotografia to ich pasja. Można się z nimi dogadać w każdej kwestii : )
kuć

Re: Justart Studio Gdańsk

Post autor: kuć »

Niestety, ja nie mogę powiedzieć, żebym coś o tym miejscu wiedziała. Jednak dołączam do tematu, ponieważ marzy mi się taka mała zimowa sesja ślubna , a jesteśmy znad morza właśnie. CZY WIECIE, kto z tamtego rejonu może nam zrobić zdjęcia, niezależnie od tego, co będziemy chcieli robić? Może jakieś polecenie dla nas macie?

daag jazzy wanted 10
Robuś

Re: Justart Studio Gdańsk

Post autor: Robuś »

Ogólnie ja również nie znam tej firmy więc na dobrą sprawę nic o grafikach komputerowych od nich nie mogę się wypowiedzieć. W każdym razie chwalę sobie za to stronę https://odfreelancera.pl/kategoria-zlec ... mputerowa/ gdzie bez najmniejszego problemu jestem w stanie znaleźć zawsze dobrego grafika.
ODPOWIEDZ