Klimatyzacja Wrocław

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Filipina
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 5:19

Klimatyzacja Wrocław

Post autor: Filipina »

Z usług jakiej wrocławskiej firmy polecacie skorzystać, jeśli planuję zainwestować w klimatyzację domową? Myślałam o skontaktowaniu się z klima24h.pl, bo poleca ich całkiem sporo osób. Wy też macie pozytywne opinie?
Awatar użytkownika
erazm1988
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 3:11

Re: Klimatyzacja Wrocław

Post autor: erazm1988 »

Wyłącznie pozytywne, a to dlatego, że pracownikom Klima24 nie brak wiedzy w zakresie tego rodzaju systemów. Działają poza tym kompleksowo, bo oferują też sprzedaż i serwis klimatyzacji we Wrocławiu. Moim zdaniem nie można ich nie polecać.
Klimća

Re: Klimatyzacja Wrocław

Post autor: Klimća »

Może i nie Wrocław ale za to bardzo dobra i rzetelna firma w Warszawie http://clima.com.pl/ która ma ogromną wiedzę na ten temat. Znajoma ostatnio zakładała i bardzo sobie zachwala samo podejście do klienta. Ceny nie są aż tak duże, sprzęt dobry i fachowa obsługa. Wszystko jak najbardziej na miejscu bez obaw że coś ktoś źle zrobi.
Paweł

Re: Klimatyzacja Wrocław

Post autor: Paweł »

Ja niestety na Wrocławskich firmach się nie znam, ale Fujitsu Kraków robi świetne urządzenia. Polecam Ci znaleźć coś tej firmy w Twojej okolicy. Będziesz miał pewność, że masz najwyższej klasy urządzenie, które nie będzie miało ciągłych usterek. Można je też sterować za pomocą sieci bezprzewodowej, co jest moim zdaniem bardzo wygodne.
ODPOWIEDZ