Kredyt

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
maracuja
Posty: 23
Rejestracja: 21 gru 2019, 8:55

Kredyt

Post autor: maracuja »

Cześć. Będę potrzebowała wziąć kredyt, ale nie chcę na własną rękę wybierać oferty, bo mam wrażenie, że wpakuję się w jakieś dodatkowe opłaty. Co myślicie o skorzystaniu z pożyczek online? Słyszałam że są takie portale gdzie można wnioskować od razu do wielu firm
Ćma

Re: Kredyt

Post autor: Ćma »

Jeżeli chodzi o mnie to kredyt gotowkowy jest zawsze dla mnie obciążeniem psychicznym, dlatego staram się jak tylko to możliwe, najszybciej go spłacić. Wcześniejsza spłata kredytu https://www.finansemlodegopolaka.pl/wcz ... sie-oplaca zmniejsza również jego koszty, zarówno odsetkowe, jak i pozaodsetkowe
Violuś

Re: Kredyt

Post autor: Violuś »

Korzystając z kredytów zdarza się czasami ,że spłacamy kredyt przed terminem.Od niedawna należy nam się w związku z tym zwrot zapłaconej prowizji bankowej. Wiedział o tym mój Getin Bank i nie miałam problemów ze zwrotem prowizji.Gorzej jeśli korzystaliście z usług pośredników przy załatwianiu kredytu.Płacimy wtedy prowizję pośrednikowi i część tej prowizji także nam się należy do zwrotu. Jeśli zwrot prowizji brokerskiej jest dla pośrednika problemem pozostaje kontakt z Kancelarią Lextio - https://zwrotyprowizji.pl/ .To kancelaria zaprawiona w bojach jeśli chodzi o takie sprawy.
Maraśka

Re: Kredyt

Post autor: Maraśka »

Wszystkim szukającym pożyczki w Sokołowie Podlaskim polecam stronę https://www.get-money.pl/poradnik-finan ... w-podlaski na której łatwo sprawdzisz, która oferta jest najtańsza, jeśli weźmiesz pod uwagę łączny koszt pożyczki. Im jest on niższy, tym lepiej. Warto także potwierdzić to, patrząc na RRSO (Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania) – im mniejsza wartość, tym mniej zapłacisz łącznie. Pamiętaj, aby porównywać ze sobą pożyczki online w tej samej kwocie i okresie spłaty. Inaczej ta wartość nie będzie miarodajna.

shiro perfumy
Mirosław

Re: Kredyt

Post autor: Mirosław »

Przedawnienie kredytu to sposób na uniknięcie konieczności spłaty zobowiązania. Skorzystanie z instytucji przedawnienia wymaga upływu czasu określonego w przepisach prawnych. Jednak nie wszystkie konsekwencje przedawniania będą dla dłużnika pozytywne. Zarówno wpisanie do BIK jak i BIG ma negatywny wpływ na zdolność kredytową. Dlatego też warto zastanowić się czy przedawnienie kredytu na pewno będzie mieć tak korzystne skutki dla dłużnika https://rzeczkrotoszynska.pl/pl/651_mat ... niaja.html
adżela

Re: Kredyt

Post autor: adżela »

A ja wam powiem, że sama na nic bym się dziś nie decydowała. Wolę tu https://doradcafinansowy-lodz.pl/eksper ... wy-zgierz/ poprosić o wsparcie i mieć dobry kredyt w niskiej cenie. Na pewno to rozumiecie. Nie ma to jak potem wpaść z kredytami ne do końca rozsądnymi, prawda?

source 2l
Łoda

Re: Kredyt

Post autor: Łoda »

maracuja pisze: ↑26 kwie 2021, 9:55 Cześć. Będę potrzebowała wziąć kredyt, ale nie chcę na własną rękę wybierać oferty, bo mam wrażenie, że wpakuję się w jakieś dodatkowe opłaty. Co myślicie o skorzystaniu z pożyczek online? Słyszałam że są takie portale gdzie można wnioskować od razu do wielu firm
Też myślę o pożyczce online, gdzieś słyszałam, że w wonga mają darmową pożyczkę, ale nie znam szczegółów.

domyślna strona startowa firefox
oewonga_pożyczki

Re: Kredyt

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga, dziękuję za wzmiankę o naszej firmie. Naszym klientom oferujemy pożyczki w oparciu o szybki, przystępny proces w 100 proc. Online i to prawda – mamy ofertę darmowej pożyczki dla nowych klientów. Jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka, to maksymalną kwotą, jaką możesz pożyczyć w przypadku pożyczki krótkoterminowej na 30 dni to 1000 zł. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni w bardzo dobrej cenie – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto.
W naszej ofercie mamy również pożyczkę ratalną do 20 000 zł, której spłatę możesz rozłożyć nawet na 48 niskich rat. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie dla każdego klienta i poznasz go w momencie składania wniosku, jeszcze przed podpisaniem umowy.
Teraz, nowi klienci mogą skorzystać z naszej promocji pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki na podstawie pozytywnej decyzji kredytowej, po weryfikacji wniosku, który należy złożyć na stronie wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań, pozostaję do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
alioos

Re: Kredyt

Post autor: alioos »

Doskonale wiem, jak ma wyglądać ogólnie działanie i jestem zdania, że wszelkie pomysły są po prostu od nas niezależne. Dlatego jestem zdania, że z kredytami trzeba ostrożnie. I dlatego sprawdzam coś takiego https://rlogistics.pl/rodzaje-pozyczek- ... iebiorcow/ , bo jednak nie u każdego może to się sprawdzić. No i sensownie wydaje mi się, że będzie po prostu wiedzieć, jakie mamy możliwości.
krzemińskii

Re: Kredyt

Post autor: krzemińskii »

Łapcie link do tego artykułu: https://prestiztrojmiasto.pl/wiadomosci ... r-na-wiron . Nowy wskaźnik referencyjny, WIRON, jest obecnie jednym z głównych tematów w polskim sektorze finansowym. To ważne, ponieważ stopy procentowe mają bezpośredni wpływ na koszty kredytów. Dla konsumentów oznacza to konieczność zrozumienia, jak WIRON działa i jakie mogą być jego konsekwencje dla ich planów finansowych.
Dorian

Re: Kredyt

Post autor: Dorian »

Wśród nowości finansowych, które mogą zainteresować przedsiębiorców, jest kredyt firmowy oferowany przez ING Bank Śląski, oparty na WIRON. Więcej informacji na ten temat znajdziesz pod adresem https://www.temi.pl/material-zewnetrzny ... z-dostepny i ta nowa propozycja banku może stanowić atrakcyjną opcję dla firm poszukujących stabilnego i przystępnego finansowania.
Filip_9322

Re: Kredyt

Post autor: Filip_9322 »

Przy obecnych możliwościach finansowych, bez problemu możemy starać się np. o kredyt w Norwegii . Dobry doradca finansowy jak https://www.motty.no/pl - współpracuje ze wszystkimi najważniejszymi bankami w danym kraju, dzięki temu mamy gwarancję otrzymania najkorzystniejszej oferty kredytowej i zaoszczędzania w porównaniu do innych sporej ilości gotówki.
jolkaa

Re: Kredyt

Post autor: jolkaa »

Co powiecie na mercedes leasing ? Planujemy skorzystać z oferty tej firmy w najbliższym czasie, ponieważ słyszeliśmy, że tutaj proces leasingu jest prowadzony bardzo sprawnie, a pracownicy angażują się w obsługę klientów z dużym zaangażowaniem.
dowiadka

Re: Kredyt

Post autor: dowiadka »

Jak działa unieważnienie wibor kredytu? Właściwie dopiero co spotkałam się z tym terminem i nie do końca zdaję sobie sprawę, jak do niego podejść, jak to rozważyć. Dlatego chętnie Was pytam, bo może macie już w tym jakieś większe doświadczenia, nie wiem.
lauraa

Re: Kredyt

Post autor: lauraa »

Jak chodzi o mnie, to w planach mam skorzystać z takiej opcji, jak Pożyczka leasingowa poznań firmy ClickLease. Właśnie szukała firmy, które wesprze mnie w zakupie auta i znalazłam ich. Mają dogodne warunki, które można je dopasować pod swoje potrzeby, także super.
Yeti

Re: Kredyt

Post autor: Yeti »

Zrozumienie i śledzenie aktualnych wartości WIBOR jest kluczowe dla firm i osób prywatnych, które chcą efektywnie zarządzać swoimi zobowiązaniami finansowymi. Dokładne i aktualne stawki tego wskaźnika można znaleźć na https://gorzowianin.com/wiadomosc/23603 ... wibor.html co jest szczególnie pomocne w niepewnych czasach gospodarczych.
Udany

Re: Kredyt

Post autor: Udany »

Obniżka rat kredytowych w 2024 roku mogłaby wpłynąć korzystnie na rynek nieruchomości oraz na portfele kredytobiorców. Aby zrozumieć, czy taki scenariusz jest możliwy, warto analizować bieżące raporty i prognozy ekonomiczne. Dogłębne analizy na temat przyszłości stóp procentowych i ich wpływu na kredyty mieszkaniowe oferuje https://citymag.pl/czy-raty-kredytow-mi ... 2024-roku/ gdzie dostępne są fachowe komentarze i przewidywania.
ODPOWIEDZ