Malowanie proszkowe - polecane firmy

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
rudka
Posty: 59
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:34

Malowanie proszkowe - polecane firmy

Post autor: rudka »

Jakiś czas temu zlecałam malowanie proszkowe firmie http://robart.slask.pl/ . A, że jestem zadowolona z ich usług i profesjonalizmu, to postanowiłam polecić Wam ten namiar. Co oferują dodatkowo? Cynkowanie ogniowe czy śrutowanie (piaskowanie) powierzonych elementów. Będziecie zadowoleni z efektu końcowego.
Ołtarz

Re: Malowanie proszkowe - polecane firmy

Post autor: Ołtarz »

Jeżeli zależy wam na nowoczesnej i jakościowej firmie, która wykonuje usługi proszkowania, to zdecydowanie polecam lakiernię pod tym linkem https://gelp.pl która działa już od dawna. Moim zdaniem warto im zaufać, ponieważ mają doświadczenie oraz stosują nowoczesną technologię.
wiolęcza

Re: Malowanie proszkowe - polecane firmy

Post autor: wiolęcza »

Zdecydowanie mogę polecić firmę http://colorex.pl/ . Pracują tutaj naprawdę bardzo dobrzy fachowcy, którzy z wielkim zaangażowaniem wykonują swoje zlecenia. Bardzo miło wspominam z nimi współpracę, która okazała się świetna i jestem pewna, że gdy znów będę potrzebować ich pomocy to na pewno się z nimi skontaktuję.
agatus

Re: Malowanie proszkowe - polecane firmy

Post autor: agatus »

Z tego co wiem - malowanie, lakierowanie stali Kraków - możliwe jest u firmy Alucolor i to w rozsądnej cenie. Także nie wiem, ale według mnie, warto byłoby do nich się zgłosić. Warto polegać na ich doświadczeniu i wiedzy.

budowa dachu jednospadowego
ODPOWIEDZ