Nadzór kierowców przez GPS

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2020, 17:50

Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: Eazy »

Witam serdecznie. Interesuje mnie strona, która pozwala nadzorować położenie kierowców w czasie rzeczywistym. Podejrzewam, że musi się to odbywać poprzez jakiś nadajnik umieszczony w aucie, no chyba że są już jakieś nowsze technologie, które śledzą za pomocą widoku z satelity? Proszę o poradę.
Awatar użytkownika
Krzysztofor
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2020, 16:39

Re: Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: Krzysztofor »

Eazy pisze: ↑28 lip 2020, 14:07 Witam serdecznie. Interesuje mnie strona, która pozwala nadzorować położenie kierowców w czasie rzeczywistym. Podejrzewam, że musi się to odbywać poprzez jakiś nadajnik umieszczony w aucie, no chyba że są już jakieś nowsze technologie, które śledzą za pomocą widoku z satelity? Proszę o poradę.
Wg mojej wiedzy, a interesuję się tematem, nie ma jeszcze technologii pozwalającej skutecznie śledzić pojazdy po widoku z satelity, jak np widok na google maps. Natomiast pojawiają się podobne użyteczności w wykorzystaniu dronów - po namierzeniu obiektu mogą za nim automatycznie podążać.
Awatar użytkownika
Yungo
Posty: 11
Rejestracja: 09 sty 2020, 10:42

Re: Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: Yungo »

Są specjalne dedytkowane systemy do nadzoru kierowców, nie warto kombinować z nieprzystosowanymi do tego rodzaju działalności aplikacjiami. Ja polecam FLotmana, posiada konkretne narzędzia do ewidencji pracy, spalania, przebiegów. Zobaczysz jakie rozbudowane raporty możesz generować, naprawdę pomaga to w zarządzaniu i zwiększaniu zysków z działalności.

hatsan 125 vortex opinie
Awatar użytkownika
majes
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:28

Re: Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: majes »

Slyszalem ze nowoczesne firmy na okresie probnym sprawdzaja tak wlasnie kierowcow, nie mowiac im nawet otwarcie, ze sa nadzorowani. Oczywiscie zeby bylo legalnie wszystko jest wspomniane w umowie, ale nikt nie zwraca na to specjalnej uwagi. Nastepnie pracodawca poznaje styl jazdy kierowcy i decyduje o dalszej wspolpracy lub zakonczeniu.
Awatar użytkownika
Eazy
Posty: 20
Rejestracja: 02 lut 2020, 17:50

Re: Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: Eazy »

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym, że muszę wdrożyć taki system u siebie jak najszybciej. Skorzystam z Waszych poleceń
Awatar użytkownika
Kolenz
Posty: 5
Rejestracja: 19 maja 2020, 13:17

Re: Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: Kolenz »

My także zdecydowaliśmy się postawić na Flotman i uważam, że to bardzo dobra propozycja jeśli chodzi o jakość, uczciwe podejście do klienta i jednocześnie wiele świetnych możliwości aby efektywnie zarządzać organizacją transportu, przejazdów i tym samym zyskując więcej na oszczędnościach.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: Pamelka »

Jeśli chodzi o rozliczanie z czasu pracy kierowców zatrudnianych w Waszych firmach, to polecam skorzystać z oferty https://europim.pl/ewidencja-z-czasu-pracy-kierowcy/. Firma Europim zajmuje się tym profesjonalnie, więc będziecie mogli mieć pewność, że jest to robione naprawdę dobrze ;)

volare meble
łiki

Re: Nadzór kierowców przez GPS

Post autor: łiki »

Nadzór jest bardzo ważny gdyż dzięki temu będziemy mieli pewność, że wszystko jest w porządku. Dlatego też warto jest zadbać o to poprzez wynajęcie firmy świadczącej tego typu usługi. W budownictwie bardzo ważny jest nadzór budowlany i taki nadzór może zapewnić nam ta firma https://www.bureauveritas.pl/needs/nadz ... udowlanych która to doskonale poradzi sobie ze wszystkim a my będziemy mieli pewność, że wszystko zgodne jest z zasadami
ODPOWIEDZ