Nagrobki

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:03

Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

Na grobie mojego ojca stał nieokreślony i pożółkły pomnik https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-toruniu/. Szczerze mówiąc, wyglądał okropnie. Postanowiliśmy go wymienić. I umieść taki, który może wyglądać pięknie przez długi czas. W tej firmie zamówiliśmy pomnik z granitu. Mistrzowie ukończyli go dla nas w krótkim czasie. Minęło kilka lat po instalacji, a nasz pomnik jest nadal w idealnym stanie. Dziękuję Ci bardzo.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 3
Rejestracja: 29 cze 2020, 16:03

Re: Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

viktoria34 pisze: ↑29 cze 2020, 16:04 Na grobie mojego ojca stał nieokreślony i pożółkły pomnik https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-toruniu/. Szczerze mówiąc, wyglądał okropnie. Postanowiliśmy go wymienić. I umieść taki, który może wyglądać pięknie przez długi czas. W tej firmie zamówiliśmy pomnik z granitu. Mistrzowie ukończyli go dla nas w krótkim czasie. Minęło kilka lat po instalacji, a nasz pomnik jest nadal w idealnym stanie. Dziękuję Ci bardzo.
Muszę powiedzieć, że moi znajomi również zamówili u nich pomnik i byli zadowoleni. Mają zarówno urny, jak i pomniki na urny
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 105
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Nagrobki

Post autor: jorka »

Gdzie według was najlepiej zakupić kompozycje nagrobne? Udało mi się znaleźć namiar na sklep https://candelle.pl/kategoria-produktu/ ... wielkanoc/ Z tego co widzę, to mają szeroki asortyment a przy tym konkurencyjne ceny.
ODPOWIEDZ