Naprawa pralek Kraków

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Majka
Posty: 5
Rejestracja: 28 gru 2019, 16:21

Naprawa pralek Kraków

Post autor: Majka »

Mojej babci zepsuła się pralka, ale nie ma ona tyle pieniędzy, żeby z dnia na dzień kupić nową. Dlatego szukam dobrego specjalisty w Krakowie, który będzie w stanie ją naprawić. Znacie http://naprawa-agd-krakow.pl/? Słyszałam, że naprawiają mały i duży sprzęt. Proszę was o pomoc.
Awatar użytkownika
ayla
Posty: 84
Rejestracja: 25 sty 2020, 7:36

Re: Naprawa pralek Kraków

Post autor: ayla »

Zanim jednak przystąpimy do naprawy pralki warto zastanowić się nad faktycznym problemem. Czy przykładowo coś my robimy nie tak... Przykładowo zobaczcie sobie tutaj https://www.restartagd.pl/pralka-brudzi ... przyczyne/ co może być przyczyną tego, że pralka brudzi ubrania?
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Naprawa pralek Kraków

Post autor: rumaczek »

Ja osobiście raczej chyba bym nie naprawiał pralki gdyż wiem, że koszt kupna nowej nie jest wcale taki wysoki. W sumie jeszcze jak widziałem na stronie rankingu pralek do zabudowy https://najlepszy-ranking.pl/pralki-do-zabudowy/ ciekawe zestawienie to już chyba wiem jaki model wybiorę.
Awatar użytkownika
Namia
Posty: 17
Rejestracja: 20 lip 2020, 19:54

Re: Naprawa pralek Kraków

Post autor: Namia »

Moja pralka była już wiekowa i wysłużona, więc kiedy się zepsuła, nie miałam sentymentu wymienić ją na nowszy model :) Postawiłam na polecaną przez wielu Electrolux, z serii PerfectCare. Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru :)
MówMiKrzysztof

Re: Naprawa pralek Kraków

Post autor: MówMiKrzysztof »

Bardzo dobry serwis pralek ma https://usterka.pl/serwis-agd/krakow/naprawa-pralek korzystam z ich usług od kilku lat, prowadzę pralnię, zawsze mogę liczyć na pomoc, gdy coś się dzieje ze sprzętem, mają naprawdę kumatych serwisantów, którzy znają się na swojej pracy. Do tego oferują szybkie terminy wizyt i mozna bez problemu umówić je online
ODPOWIEDZ