Oznakowanie obiektów przemysłowych

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
sylwiusz-88
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:02

Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: sylwiusz-88 »

Bardzo istotne jest zadbanie o prawidłowe oznakowanie hali czy magazynu, bo nie tylko usprawnia to pracę, ale i zapewnia bezpieczeństwo pracowników. Dlatego też chciałbym polecić wam firmę malowanielinii.com zajmującą się właśnie oznakowaniem obiektów przemysłowych. Więcej na temat ich usług poczytacie na stronie.
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: Lydia »

Wiadomo że bhp na magazynie, zakładzie produkcyjnym czy też hali ma ogromne znaczenie. Warto zainwestować w słupki i kasety z rozwijaną taśmą, aby oddzielić miejsca szczególnie niebezpieczne.
Asistaź

Re: Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: Asistaź »

Jeśli chodzi o wszelkie akcesoria związane z BHP to polecam EG System https://www.egsystem-sklep.pl. Mają wszystko, co jest potrzebne - od znaków bezpieczeństwa, przez ogrodzenia i słupki, aż po wyposażenie stacji trafo. Kupujemy u nich już od kilku lat i dostawa jest zawsze na czas i nie ma braków w zamówionym towarze, co niestety zdarzało się nam w innej firmie. A nasi pracownicy bardzo chwalą sprzęt od nich, więc tym bardziej lubimy u nich zamawiać.
irek

Re: Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: irek »

Na pewno niezbędne będzie malowanie znaków poziomych i tu przyjdę wam z pomocą. Taką solidną firmą oferującą malowanie i montaż oznakowania poziomego - przy pomocy wysokiej jakości farb, z wysokoodblaskowych taśm, oznakowania chemoutwardzalnego i termoplastycznego czy kocich oczek jest Andros z Redy. tu macie wszelkie konkrety: https://andros-reda.pl/oznakowanie-poziome/ Firma to mega spece w tym temacie, u nas szybko i sprawnie uwinęli się ze wszystkim i nie przesadzili z ceną. Oferują też znaki drogowe pionowe czy oznakowanie parkingów.
Gość

Re: Oznakowanie obiektów przemysłowych

Post autor: Gość »

Co do oznakowań to ja wam powiem że podstawy drogowe można online zamówić i to będzie najlepsze rozwiązanie. Do znaków ostrzegawczych czy tych informacyjnych idealnie się one nadadzą.
ODPOWIEDZ