Polecane auto szkoły

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Ryszard72
Posty: 1
Rejestracja: 10 gru 2020, 7:52

Polecane auto szkoły

Post autor: Ryszard72 »

Jak sądzicie, która warszawska auto szkoła najbardziej zasługuje na polecenie? Wiem, że sporo kursantów chwali lejdis-gentleman-osk.pl. Mnie ich oferta wydaje się dość atrakcyjna. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Maksymin1968
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2020, 17:15

Re: Polecane auto szkoły

Post autor: Maksymin1968 »

Ja jestem zdania, że kurs na prawo jazdy w tej auto szkole to najlepsza decyzja, jaką podjąłem. Miałem wsparcie w postaci świetnego instruktora, który był cierpliwy, a i czasem zdarzyło mu się sypnąć żartem ;) Egzamin zdałem z łatwością, także polecam.
Bużeński

Re: Polecane auto szkoły

Post autor: Bużeński »

Bardzo dobrą szkołą jest https://autodrive.com.pl/home/ z Poznania. Robiłem u nich kurs i byłem mega zadowolony. Fajny instruktor, dobrze przygotowany plac manewrowy, jazdy głównie po trasach egzaminacyjnych, ponieważ ich plac jest niedaleko WORD. Dla mnie ważne było też to, że mogłem umawiać się na jazdy późnym wieczorem, bo tak akurat kończę pracę. A przed egzaminem, to mój instruktor jeździł ze mną nawet w niedzielę, żebym sobie wszystko przetrenował. Jak dla mnie to szkoła na piątkę z plusem.
Awatar użytkownika
Lydia
Posty: 85
Rejestracja: 26 wrz 2019, 12:47

Re: Polecane auto szkoły

Post autor: Lydia »

W kwestii szkoły jazdy i Poznania mogę polecić również szkołę jazdy https://www.zdajprawko.pl/. Jeśli zależy wam na bezstresowym zdaniu egzaminu to u nich zostaniecie odpowiednio przygotowani. Mają doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem, którzy wiedzą jak przekazać wiedzę i umiejętności.
kryśka

Re: Polecane auto szkoły

Post autor: kryśka »

Bardzo ważne jest by jednak trafić na dobrą szkołę jazdy, w której zostaniecie doskonale przygotowani do egzaminów, dlatego jak najbardziej mogę polecić wam https://autodrive.com.pl/ . Moim zdaniem jest to najlepsze miejsce, dodatkowo osoby pracujące tutaj mają rewelacyjne podejście i z wielkim zaangażowaniem wszystko tłumaczą
Zuzka

Re: Polecane auto szkoły

Post autor: Zuzka »

Jeśli o mnie chodzi to zawsze sądziłam, że nie nadaję się na kierowcę, kiedyś dawno nawet poszłam na kurs, ale po kilku lekcjach zrezygnowałam. W końcu za namową kumpla poszłam jeszcze raz, tym razem do poleconej przez niego szkoły jazdy Manewr we Wrocławiu i powiem wam, że nie tylko nauczyli mnie jeździć, ale jestem też dobrym kierowcą i potwierdzenie tego dostaję od różnych osób, z którymi jeżdżę. Także warto nie poddawać się i znaleźć szkołę jazdy z dobrymi opiniami kursantów, bo sama dobrze wiem, że instruktor może albo zrazić kogoś do jazdy, albo też sprawić, że pokocha on bycie kierowcą. Ja dzięki wspaniałemu instruktorowi z Manewru jestem tym drugim przypadkiem. Tu podrzucam namiar na szkołę: https://manewr.com.pl/dlaczego-nasza-szkola/ Na bank będziecie zadowoleni z kursów u nich.
ODPOWIEDZ