Pompy ciepła Łódź

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
tymoteusz
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2020, 17:50

Pompy ciepła Łódź

Post autor: tymoteusz »

Czy bylibyście w stanie polecić mi specjalistów od montażu powietrznych pomp ciepła? Najlepiej z Łodzi lub okolic. Dowiedziałem się, że to świetna opcja, jeśli chce się nieco zaoszczędzić na ogrzewaniu domu i wody, której zużycie w domu jednorodzinnym bywa naprawdę duże.
Awatar użytkownika
Apollina1984
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 0:03

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: Apollina1984 »

Koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy Cieplik. To właśnie specjaliści od odnawialnych źródeł energii takich jak fotowoltaika, kolektory czy pompy ciepła. Sprzedają i montują sprawnie działające i bezawaryjne instalacje.
Aśka

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: Aśka »

Zajrzę do nich. Najbardziej mnie interesuje fotowoltaika, ale nie zamykam się tylko na to rozwiązanie. Na stronie https://el-sun.pl/fotowoltaika/fotowoltaika-na-gruncie czytałam jak wygląda sprawa z panelami na gruncie. Wiem, że można montować jeszcze na dachu. Orientujecie się może, która opcja jest lepsza?
Kaśka

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: Kaśka »

Jeżeli chodzi o Lublin i okolice to najlepsi moim zdaniem są https://kratkienergy.com/fotowoltaika-lublin/ . Na ich stronie sporo znalazłam projekty, dzięki którym można otrzymać dofinansowanie na taką inwestycję. Generalnie uważam, że to bardzo opłacalna sprawa. Nie tylko dla naszego portfela, ale również środowiska.
Bartuś

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: Bartuś »

Jeśli chodzi o pompy ciepła to skorzystaj przede wszystkim z doświadczonej firmy jak ta https://house-solutions.pl/ która nie tylko przygotuje projekt i dokona montażu ale także uzyska dofinansowanie. Dzięki nim będziesz miał dobrze skonfigurowany system i w niskiej cenie. Na pewno się sprawdzą w twoim przypadku.
Kołcz25

Re: Pompy ciepła Łódź

Post autor: Kołcz25 »

Jak interesuje cię temat pomp ciepła to skieruj się do specjalistów z firmy https://inverter.com.pl/ Dobiorą ci odpowiedni model oraz pomogą w montażu i całej papierologii. Jeśli trzeba mogą też załatwić kredytowanie co na pewno przyspieszy twoją decyzję o montażu.
ODPOWIEDZ