Poradnia Salomon - adwokat

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Dawid_97
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2020, 13:31

Poradnia Salomon - adwokat

Post autor: Dawid_97 »

Witam serdecznie! Gdyby ktoś z was potrzebował kiedyś profesjonalnej pomocy prawnej, to zachęcam was do zapoznania się z ofertą poradniasalomon.pl. Korzystałem ze wsparcia tamtejszego adwokata i mogę go śmiało polecić. Ma sporą wiedzę i doświadczenie, więc potrafi skutecznie doradzić i reprezentować wasze stanowisko ;)
Awatar użytkownika
terenia
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:16

Re: Poradnia Salomon - adwokat

Post autor: terenia »

Nie słyszałam, ale mogę z czystym sumieniem pokierować Cię do mec. Cejrowskiego z Tczewa - skuteczny, empatyczny no i do dogadania
Awatar użytkownika
Khiik
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2019, 22:53

Re: Poradnia Salomon - adwokat

Post autor: Khiik »

Wielu adwokatów powinno sobie poradzić z wieloma sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Na pewno znajdziecie kogoś do pomocy. Ja tak znalazłam kancelarie adwokacką https://gajda-adwokat.pl/ - ma świetne opinie, a to o czymś świadczy. Możecie tu też udać się po pomoc z innymi problemami.
Kaśka

Re: Poradnia Salomon - adwokat

Post autor: Kaśka »

Ja również nie znam akurat tej poradni. Osobiście uważam, że adwokat Wrocław sprawy karne powinien mieć udokumentowaną wiedzę i doświadczenie, wtedy można mieć pewność, że taka osoba będzie w stanie nam pomóc. Polecam pana Krzysztoporskiego, pomógł mi już w niejednej trudnej sprawie i zawsze udawało się ją wygrać.
ODPOWIEDZ