Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Jędrzej1991
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2020, 1:04

Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Post autor: Jędrzej1991 »

Kto w Warszawie waszym zdaniem wykonuje najlepsze tłumaczenia poświadczone. Osobiście niejednokrotnie słyszałem, że jest to tlumaczka-przysiegla.pl. Sam zastanawiam się nad współpracą, więc dobrze by było, gdyby ktoś z was mógł się jeszcze na ten temat wypowiedzieć.
Awatar użytkownika
Owidiusz1980
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 1:59

Re: Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Post autor: Owidiusz1980 »

Jestem więcej niż pewny, że tłumaczenia poświadczone z języka angielskiego, ale i rosyjskiego to główna specjalność Pani Danuty. Radzi sobie z nimi świetnie, a przekłady dostarcza zawsze na czas. Dodatkowo ma bardzo konkurencyjne ceny. Ja bym się zdecydował.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Post autor: Pamelka »

A czy nie lepiej byłoby się nauczyć danego języka i samodzielnie wykonywać sobie takie tłumaczenia? Jeśli na przykład interesują Was tłumaczenia z języka niemieckiego, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jak widać Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie profesjonalne kursy językowe oferuje.
Baśka

Re: Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Post autor: Baśka »

Polecam bardzo serdecznie buro tłumaczeń https://dogadamycie.pl to wykwalikowany zespół, w skład którego wchodzi zarówno tłumacz przysięgły, jak i native speakerzy, to biuro tłumaczeń online może zaoferować swoim klientom szeroki wachlarz profesjonalnych usług. Sprawdźcie na stronę bo tam wszystkie informacje.
sławomir36

Re: Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Post autor: sławomir36 »

Polecam Panią tłumacz z Krakowa, dokumenty można przesłać drogą elektroniczną. Wszystkie tłumaczenia z języka angielskiego profesjonalnie wykonane. Na stronie https://edytawiniarskastachowicz.pl/ są dane kontaktowe. Korzystam dla swojej firmy przy tłumaczeniu umów.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Post autor: rumaczek »

Tak to prawda bardzo ważną kwestią jest to, abyśmy bez większych problemów mogli zlecić tłumaczenie dokumentów które są nam potrzebne. Również zachęcam każdego do zapoznania się z wpisem https://www.wawrus.pl/biuro/komu-zlecic ... za-granice gdzie bardzo fajnie określono komu zlecić tłumaczenie dokumentów przed wyjazdem za granicę.

objawy podwyższonego cukru
Lentere

Re: Profesjonalne tłumaczenia poświadczone

Post autor: Lentere »

Tłumaczenia przysięgłe różnią sie od tłumaczeń zwykłych tym, ze sa wykonywane przez tłumacza z doświadczeniem oraz z odpowiednimi umiejętnościami oraz kwalifikacjami potrzebnymi do takich tłumaczeń. Tłumaczenia takie są wymagane w urzędach czy sądach.
Dobrze jest wcześniej zrobić sobie rozpoznanie wśród biur tłumaczeń - zwracac uwagę nie tylko na cenę takich tłumaczeń, ale przede wszystkim na kwalifikacje oraz dobre referencje.

Od siebie mogę dać namiar na biuro tłumaczeń z Warszawy: www.atet.pl - mają ogromne doświadczenie.
ODPOWIEDZ