sport

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Elonor
Posty: 16
Rejestracja: 21 paź 2019, 14:02

Re: sport

Post autor: Elonor »

Obecnie też można stwierdzić, że czasy są jakby zakazane przez panujący nieszczęsny koronawirus. Są obostrzenia i nie można na żywo korzystać z emocji w sporcie i między innymi na meczach siatkówki. Dobrze, że można chociaż sobie poczytać tutaj http://amatorskaplusliga.pl różne ciekawe informacje na temat bieżących wydarzeń.
Andziuś

Re: sport

Post autor: Andziuś »

Uprawiam sport dla zdrowia i przy tym wole zostać. Jeżeli ktoś poszukuje sprzętu do ćwiczeń to polecam zaglądnąć w ofertę tej trony https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Gryfy- ... e-967.html Mają tam szereg przeróżnych sprzętów. W fajnych cenach mają hantle więc warto się zainteresować.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: sport

Post autor: rumaczek »

Dla mnie sam sport jak i jego historia oznaczają bardzo wiele i jestem zdania, że jak najbardziej warto jest co nieco na ten temat wiedzieć. W każdym razie warto jest przeczytać o historii igrzysk olimpijskich na stronie https://www.iforbet.pl/forSPORT/2591/ig ... --historia gdyż ta wiedza jest niezwykle ciekawa.
ulka4

Re: sport

Post autor: ulka4 »

Warto na pewno nauczyć się pływać. Taka umiejętność naprawdę się przydaje, Właśnie dlatego na spokojnie warto sobie zerknąć tutaj https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-dla-doroslych/ . Macie tam bowiem namiar na miejsce, gdzie można nauczyć się pływać, Prowadzą tam lekcje nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Rozejrzyjcie się tam koniecznie,
mikka

Re: sport

Post autor: mikka »

A czy wiecie może jakie daje trening ems efekty? Warto byłoby moim zdaniem zapoznać się z tymi informacjami. Ja słyszałąm, że wszechstronne dają efekty i nawet w niedługim czasie. Chociażby wzmacniają organizm, wytrzymałość, zmniejszają cellulit, czy tkankę tłuszczową.
ODPOWIEDZ