stojaki reklamowe

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
reklamuć

stojaki reklamowe

Post autor: reklamuć »

Serdecznie polecam stojaki reklamowe firmy stprint https://stojakitekturowe.pl/stojaki-reklamowe/ . Fantastyczne wykonanie za rozsądne stawki. Klienci zdecydowanie zaczęli chętniej oglądać i kupować nasze kosmetyki w drogerii. Bardzo ładna ekspozycja sprawia, że każdy ogląda towar z zainteresowaniem a o to chodzi!
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: stojaki reklamowe

Post autor: Andzi »

Na konferencjach, targach na pewno takie akcesoria się przydadzą. Myśleliście już o udziale w takich eventach? Tu na stronie https://papilioagency.com/modelki/krakow/ znajdziecie bardzo pomocne hostessy i modelki
Aśka90

Re: stojaki reklamowe

Post autor: Aśka90 »

Ja zlecałam wykonanie stojaków reklamowych ale i szafy reklamowe w firmie Exposite. Nie miałam zupełnie pomysłu na grafikę, ale na szczęście specjaliści zaprojektowali wszystko za mnie :) Cała kampania uzupełniona w materiały POS przyniosła zamierzone efekty i wiem, że było warto zainwestować w tą formę reklamy.

układ sercowo naczyniowy
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 36
Rejestracja: 20 lip 2020, 8:47

Re: stojaki reklamowe

Post autor: farah557 »

Stojaki, czy banery reklamowe, albo roll-up'y, to bardzo dobra forma reklamy. Sprawdzi się do postawienia przed wejściem do firmy, czy właśnie na targach, czy eventach. Ja zawsze zamawiam swój baner w tej drukarni: https://www.kseroa0.pl/.
Nigdy mnie nie zawiedli, oferują wydruk bardzo wysokiej jakości z dbałością o każdy szczegół :)
ODPOWIEDZ