Szkoła

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
dłutek

Szkoła

Post autor: dłutek »

Poszukiwałem ostatnio podręczników po sklepach i muszę przyznać, że straszna drożyzna w centrach handlowych. Moja znajoma poleciła mi tę księgarnię internetową: https://www.taniaksiazka.pl/trends-2-ze ... 60046.html . Muszę przyznać, że posiadają bardzo dobre ceny. Jeśli jeszcze nie macie podręczników, to warto tam zajrzeć. Jeżeli macie w zanadrzu dobry sklep online z przyborami szkolnymi i akcesoriami, to dajcie proszę znać.
Awatar użytkownika
Antonika
Posty: 42
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:41

Re: Szkoła

Post autor: Antonika »

Może zamówić online? Polecałabym bardzo takie rozwiązanie. ja tak robilam dla mojej córki Teraz już jest w 4 klasie szkoły podstawowej i akurat to jaką szkołę wybrałam to jest to sobie bardzo chwalę. Szkoła nie robi żadnych problemów, a też daje pełno możliwości dla dziecka.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Szkoła

Post autor: Pamelka »

A skoro już mowa o szkołach, to jaka jest Waszym zdaniem najlepsza Szkoła języka angielskiego Kraków? Kojarzycie jakieś szkoły na tym terenie, w których można się uczyć języka angielskiego? Ja słyszałam, że całkiem niezłą ofertę ma na przykład szkoła językowa Ling Team. Znalazłam ją na stronie internetowej https://lingteam.pl/ i rzeczywiście szkoła ta oferuje sporo fajnych kursów. Mieliście z nią kiedyś do czynienia?
gg83

Re: Szkoła

Post autor: gg83 »

Nie da się ukryć, że sytuacje bywają naprawę różne. Właśnie dlatego warto na spokojnie zerknąć sobie tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty . Jest tam bowiem namiar na fundację, która wspiera w edukacji. Oferują wiele różnych programów, które mogą okazać się niezwykle pomocne. Uważam, że warto skorzystać z takiej pomocy.
Awatar użytkownika
Gryksa
Posty: 97
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Szkoła

Post autor: Gryksa »

Prywatna? Braliście takie szkoły pod uwagę? Jak dla mnie to jak najbardziej warto, bo oferty mogą być o wiele ciekawsze niż państwowych. Tak warto przynajmniej poczytać jaka jest różnica. Te Vizje Wawer mogę polecić. Szkoła jest świetna, a cała kadra, nauczyciele jeszcze lepsi.
majay

Re: Szkoła

Post autor: majay »

A czy wiecie gdzie znajdę egzamin ósmoklasisty przedmioty różne testy przykładowe, pomocne materiały do nauki dla moich dzieci? Niedługo zbliża się ten czas zdawania egzaminów i chcę zacząć trenować z nimi, aby jak najlepiej sobie poradzili.
ODPOWIEDZ