Usługi auto lawetą

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
Bert77
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 23:31

Usługi auto lawetą

Post autor: Bert77 »

Jakie znacie sprawdzone firmy oferujące usługi auto lawetą? Ja niedawno trafiłem na ofertę Pomocnik24h i zastanawiam się, czy w razie czego warto byłoby po nich dzwonić. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
Dominik_78
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 5:25

Re: Usługi auto lawetą

Post autor: Dominik_78 »

Kilka razy korzystałem z usług tej firmy i uważam, że to najlepsza pomoc drogowa 24h. Na miejscu zjawiają się błyskawicznie, mają profesjonalne podejście, a usługę wykonują sprawnie i w konkurencyjnej cenie.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Usługi auto lawetą

Post autor: Pamelka »

Samochód może nam się zepsuć w każdym momencie, również wtedy, kiedy akurat jesteśmy na autostradzie. Na stronie internetowej https://www.maxiauto.pl/2020/11/15/co-z ... -poznaniu/ możecie sobie poczytać, co najlepiej zrobić w takiej sytuacji :) Polecam, taka wiedza może się przydać każdemu kierowcy ;)
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 112
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Usługi auto lawetą

Post autor: jorka »

Nie ma się co dziwić, dzisiaj na drodze może przydarzyć się wiele nieciekawych sytuacji, na które po prostu trzeba być przygotowanym. Właśnie dlatego dobrze zawsze mieć kontakt do autopomocy z https://pomoc-drogowa-magdeburg.com.pl/ ... magdeburg/ To da Wam bardzo dużo spokoju, więc powinniście tam zajrzeć już teraz.
Wieś

Re: Usługi auto lawetą

Post autor: Wieś »

Żeby mogło dojść do naprawy samochodu czasami trzeba najpierw skorzystać z usług pomocy drogowej. Sam miałem okazję się o tym przekonać. Tutaj https://laweta-hamburg.com.pl/znalazłem firmę, an którą się zdecydowałem. Szybka i fachowa obsługa za niewygórowane pieniądze. Byłem zadowolony więc namiar na nich zapisałem w telefonie.
asieńka

Re: Usługi auto lawetą

Post autor: asieńka »

Bardzo dobrze z holowaniem na lawecie radzi sobie też pomoc drogowa Ustka: http://pomocdrogowa.ustka.pl/ . Ostatnio skorzystałam z ich usług i wszystko odbyło się w jak najlepszym porządku. Mogę szczerze polecić ich usługi, warto sobie zapisać namiary na nich i mieć pod ręką.
etka

Re: Usługi auto lawetą

Post autor: etka »

Jeśli podczas podróży pojawi się jakikolwiek problem samochodowy, warto mieć w zanadrzu numer kontaktowy do firmy pomocy drogowej - https://bauto.pl/. Działając na terenie Białegostoku i okolic firma oferuje szeroki wachlarz usług, w tym mechanikę samochodową czy przewozy aut.
iguawaa

Re: Usługi auto lawetą

Post autor: iguawaa »

W dużej mierze sama sprawdzam sobie najróżniejsze możliwości, jeśli chodzi o mój samochód, ale jeśli mam wam coś powiedzieć, to na pewno tyle, że jednak sprawdzam sobie niektóre opcje i jak dla mnie, to jednak coś takiego jak https://www.pezetmot.pl/haki/ montaż haka holowniczego może mi się sprawdzić. A co jeszcze do tego?
ODPOWIEDZ