Wentylacja ajp-cw.pl

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Awatar użytkownika
walenty-62
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2020, 23:35

Wentylacja ajp-cw.pl

Post autor: walenty-62 »

Witam. Zakładałem ostatnio wentylację w biurze i korzystałem z produktów firmy ajp-cw.pl. Jestem bardzo zadowolony z jakości. Jeśli szukacie solidnych rozwiązań dla swojego domu, polecam skorzystać.
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 81
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Wentylacja ajp-cw.pl

Post autor: Serferka »

Dobrze jest mieć kogoś zaufanego od takich zadań, na pewno będziecie zadowoleni też z firmy https://erco-lodz.pl/wentylacje/ Ja akurat znalazłam ich jak szukałam specjalistów od wentylacji mechanicznej z rekuperacją. Sprawdzili się super, ale i też widziałam, że proponują swoje usługi dla firm. Zastanawiam się też nad klimatyzacją do domu, ale to pewnie wyjdzie wszystko w praniu. Byle by się wprowadzić, a później to już będziemy dalej myśleć o kolejnych inwestycjach.
Awatar użytkownika
kawior
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2020, 0:10

Re: Wentylacja ajp-cw.pl

Post autor: kawior »

Oczywiście że tak. Najważniejsze jest zaufanie do firmy, której sie powierza tego rodzaju zadania 'specjalne'. Najlepiej moim zdaniem bazowac na rekomendacji znajomych albo opiniach w sieci. Nam firmę Levada polecili w urzędzie miasta jak staralismy sie o dotację na fotowoltaike.
adaśka

Re: Wentylacja ajp-cw.pl

Post autor: adaśka »

A ten system wentylacyjny kojarzycie https://levada.pl/produkt/vitovent-300-w/ ??? To co istotne w tym modelu to również filtrowanie powietrza zewnetrznego ale i możliwosci kontroli i regulowania intensywnosci zdalnie
Miłłosz

Re: Wentylacja ajp-cw.pl

Post autor: Miłłosz »

Zakłady produkcyjne chwalą sobie filtry weglowe. To rozwiązanie, przy niskim kosztach eksploatacji, zapewnia im skuteczną walkę z zanieczyszczeniami powietrza wynikającymi z produkcji. Cały system projektuje oraz montuje firma www.zdpwa.com.pl/systemy-filtracyjne-sw ... ry-weglowe. Idealnie dopasowują wszystko do potrzeb przedsiębiorstwa.
ODPOWIEDZ