Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Polecamy tu strony WWW, blogi i serwisy. Znasz dobrą stronę i chcesz się tym podzielić z innymi? Napisz!
Kozeń

Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: Kozeń »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was i tak naprawdę się doradzić na jakie rozwiązania warto postawić jeżeli chodzi o wybór dobrego samochodu osobowego trochę większego bardziej typu SUV i jednocześnie gdzie warto zajrzeć. Możecie macie jakiś fajny i sprawdzony salon w Rzeszowie? Pozdrawiam :)

odkurzacz wodny zelmer aquawelt
Łopos

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: Łopos »

Akurat jeżeli o mnie chodzi to tutaj uważam, że warto wymienić zdecydowanie salon Auto Res z Rzeszowa ponieważ możn u nich znaleźć kilka ciekawych marek samochodów nowych, ale i rozbudowują ofertę samochodów używanych. Jeśli chodzi o coś większego typu SUV to tutaj na pewno warto sprawdzić na przykład Jeepa Cherokee, czy Hyundaia Tucson. Jak dla mnie takie dwie opcje które szczególnie wypadają bardzo dobrze od strony technicznej, no i przestronności.
Cołek

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: Cołek »

Jeżeli chodzi o sam wybór profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego samochodu dla siebie to tutaj zdecydowanie warto odwiedzić Auto Res i przekonać się jak wiele możliwości przygotowali zarówno w przypadku modeli nowych i używanych nie ograniczając się tylko do jednej marki. Do tego licząc na profesjonalne wsparcie obsługi, która zna się na temacie i stara się pomóc w dopasowaniu optymalnej opcji pod swoje potrzeby.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: rumaczek »

Myślę, że w takiej kwestii to powinniśmy przede wszystkim samodzielnie podjąć decyzję jakie auto będzie dla nas najlepszym wyborem. Mi również bardzo podoba się to co przeczytałem na stronie https://kioskpolis.pl/sprzedaz-samochod ... osci-2021/ i faktycznie przy sprzedaży samochodu również musimy niektóre formalności załatwić.

sieja marihuana
TomaszOś

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: TomaszOś »

Cołek pisze: ↑14 maja 2021, 12:55 Jeżeli chodzi o sam wybór profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru odpowiedniego samochodu dla siebie to tutaj zdecydowanie warto odwiedzić Auto Res i przekonać się jak wiele możliwości przygotowali zarówno w przypadku modeli nowych i używanych nie ograniczając się tylko do jednej marki. Do tego licząc na profesjonalne wsparcie obsługi, która zna się na temacie i stara się pomóc w dopasowaniu optymalnej opcji pod swoje potrzeby.
Akurat tutaj również mogę się zgodzić i uważam, że w przypadku wyboru dobrego samochodu nowego, czy lekko używanego to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na salon samochodowy ponieważ mają wszystko co potrzebne i co również ważne też pewność odnośnie stanu technicznego.
HubertAś

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: HubertAś »

Jeżeli o mnie chodzi to również uważam, że akurat Auto Res to dobre miejsce do poszukiwań dobrego i sprawdzonego auta jeżeli chodzi o samochód używany, ale również możliwość złapania dobrej oferty na przykład wyprzedaży rocznika w zakresie samochodów nowych. Ja długo szukałem optymalnej opcji dla siebie i ostatecznie wybór padł na Fiata Tipo ładny, funkcjonalny, przestronny i mega dobrze się prowadzi :)

command and conquer on android
wiśnia

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: wiśnia »

Ja zdecydowałam się na kupno samochodu używanego, bo jednak nie miałam aż tylu funduszy na nowy a zresztą chciałam coś sprawdzonego już. No i nie ukrywam, ale wszystko sprawnie działa, niezależnie czy robię sobie krótkie czy długie wycieczki. Co prawda po takich wyprawach obowiązkowo musi być myjnia, albo użycie kosmetyków jakie mam od https://showcarshine.pl/ , ale to wszystko trwa kilka chwil i dalej auto nadaje się na podróże.
ŁukaszMok

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: ŁukaszMok »

HubertAś pisze: ↑01 cze 2021, 13:44 Jeżeli o mnie chodzi to również uważam, że akurat Auto Res to dobre miejsce do poszukiwań dobrego i sprawdzonego auta jeżeli chodzi o samochód używany, ale również możliwość złapania dobrej oferty na przykład wyprzedaży rocznika w zakresie samochodów nowych. Ja długo szukałem optymalnej opcji dla siebie i ostatecznie wybór padł na Fiata Tipo ładny, funkcjonalny, przestronny i mega dobrze się prowadzi :)
Chyba w takim razie też będę musiał się w wolnej chwili do nich wybrać i sprawdzić co tam ciekawego udało im się w ofercie zestawić.
Dęsek

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: Dęsek »

Również miałem okazję skorzystać z salonu Auto Res i też uważam, że warto rozejrzeć się u nich za ciekawymi propozycjami aut nowych ale również używanych. My na przykład zdecydowaliśmy się na Hyundaia Tucson u których propozycji nie brakuje, obsługa na poziomie i też sprawnie przeprowadzona realizacja. Do tej pory również korzystamy z ich usług serwisowych ;)
Homeś

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: Homeś »

Dęsek pisze: ↑23 cze 2021, 17:21 Również miałem okazję skorzystać z salonu Auto Res i też uważam, że warto rozejrzeć się u nich za ciekawymi propozycjami aut nowych ale również używanych. My na przykład zdecydowaliśmy się na Hyundaia Tucson u których propozycji nie brakuje, obsługa na poziomie i też sprawnie przeprowadzona realizacja. Do tej pory również korzystamy z ich usług serwisowych ;)
Ciekawie to wygląda muszę przyznać, może też w wolnej chwili się do nich wybiorę. Ja raczej bym szukał czegoż rocznika 2020 bo pewnie już są fajne przeceny.
Fokoś

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: Fokoś »

Też wydaje mi się że to dobry i optymalny kierunek, ponieważ auto res to salon w którym będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście do klienta, jasne warunki i jednocześnie naprawdę szereg świetnych aut nowych, jak i używanych. Oby każdy z kupionego auta był zadowolony.
łucja88

Re: Wybór samochodu typu SUV, jaki wybrać - Rzeszów

Post autor: łucja88 »

A czy chcecie kupić auto używane? Bo jeśli tak to warto skorzystać z takiej opcji jak sprawdzenie samochodu radom: https://auto-inspekcje.pl/warto-kupic-s ... any-radom/ . Dzięki temu poznacie historię tego auta i dowiecie się o nim wszystkiego. To znacznie ułatwi sprawę.
ODPOWIEDZ