Angielski on-line

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Angielski on-line

Post autor: Pamelka »

Witajcie,
co sądzicie o tak zwanych kursach językowych on-line? Ostatnio trafiłam na ofertę takiego kursu języka angielskiego na stronie internetowej profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski/online. Jak widać jest on organizowany przez działającą od wielu lat na rynku Szkołę ProfiLingua. Jak sądzicie, warto się na taki kurs zdecydować?
Awatar użytkownika
Marysia82
Posty: 80
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:37

Re: Angielski on-line

Post autor: Marysia82 »

Ja nie mam nic przeciwko takim zajęciom. Sama uczę się języka online i wiem, że to bardzo skuteczna metoda. Jeśli chodzi o angielski online to wiem, że ta https://encjo.pl/ szkoła językowa daje taką możliwość. Grupy stacjonarne mają język angielski w Bochni, a grupy online - niemal wszędzie.

chcemy być wolni
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Angielski on-line

Post autor: Andzi »

Jak najbardziej fajne rozwiązanie, szczególnie przy obecnych trudnych czasach pandemii. Szkoły stacjonarne raczej nie funkcjonują, więc zostaje nam nauka przez internet. Tak bardzo fajne kursy językowe można znaleźć na stronie https://jntutorpro.pl/ i to nie tylko z angielskiego.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Angielski on-line

Post autor: rumaczek »

Faktycznie taka nauka języka angielskiego jest niezwykle przyjemna i muszę przyznać, że już sam moment nauki języka angielskiego jest niezwykle fajny. Jak dla mnie również świetnie sprawdza się chodzenie na kurs do https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/ gdyż wiem, że właśnie dzięki niemu w końcu jestem w stanie nauczyć się angielskiego właściwie.
żaba

Re: Angielski on-line

Post autor: żaba »

Uważam, że korepetycje on-line, to świetna opcja! Szczególnie w dzisiejszych czasach. Jeśli poszukiwalibyście dobrych podręczników w niskiej cenie, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://www.taniaksiazka.pl/repetytoriu ... 00827.html . Moim zdaniem można tam zakupić sporo pomocy naukowych czy książek w wyśmienitych cenach.
Żaneta

Re: Angielski on-line

Post autor: Żaneta »

Myślę, że angielski online to bardzo fajne rozwiązanie, więc koniecznie rozważcie kurs języka angielskiego w placówce Ling Team. Zajęcia mogą odbywać się zarówno online, ale także jeśli zdecydujecie się na tradycyjną formę nauki to nie będzie problemu. Zajęcia odbywają się w różnych grupach poziomowych, najczęściej 2 razy w tygodniu. Szkoła zapewnia dużą ilość wartościowych materiałów do nauki.
David

Re: Angielski on-line

Post autor: David »

Także dość długo zastanawiałem się nad tym jaką formę nauki języka angielskiego wybrać dla siebie i również zdecydowałem się na to, że będę się uczył online tego języka obcego. Ogólnie jestem zdania, że sama nauka języka angielskiego na dzień dzisiejszy jest niezwykle istotna. Muszę przyznać, że po przejrzeniu oferty ze szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/online/ już wiem, gdzie podejmę swoją naukę. Mam nadzieję, że nie będę odstawał ponieważ mam małe zaległości jeśli chodzi o sam język obcy.
Barrba

Re: Angielski on-line

Post autor: Barrba »

Jeśli nauka angielskiego jest prowadzona ciekawie i fajnie to z wielką przyjemnością człowiek tez uczy się takiego języka. Mój siostrzeniec zapisał się niedawno na kursy przygotowawcze do matury z angielskiego bo chce w bardzo dobrym stopniu opanować ten język. Nauka języka jest niezwykle ważna, bo na każdym kroku mamy do czynienia szczególnie z językiem angielskim ale też również i z innymi językami. Kiedyś nie było tak łatwo jak jest teraz. teraz jest wiele materiałów i kursów online i można wiele rzeczy ogarnąć nawet bez wychodzenia z domu.

niekonwencjonalna terapia
Tomik32

Re: Angielski on-line

Post autor: Tomik32 »

Ja kiedyś ściągnąłem sobie apliakcję do nauki angielskiego. Było całkiem fajnie, ale niestety nic mi nie zostało z tej nauki. I jednak bardziej przydaje się do nauki słówek.
Bojko123

Re: Angielski on-line

Post autor: Bojko123 »

Jeśli nie wiecie gdzie można taki kurs wykonać online, to zajrzyjcie na FB Szybka Nauka Pro: https://www.facebook.com/SzybkaNaukaPro/?locale=pl_PL . Tutaj jest sporo informacji o nich i o samym kursie. Co ciekawe, firma ma też własną aplikację mobilną, która na pewno ułatwi opanowanie języka.
Wiewiór

Re: Angielski on-line

Post autor: Wiewiór »

Zaangażowanie w naukę języka angielskiego prowadzi do wszechstronnego rozwoju umiejętności - https://lubuskie24.pl/wiadomosc/1992-se ... htmlOprócz samego języka, uczymy się także umiejętności komunikacji, rozumienia kultury i otwierania nowych możliwości. Te zdobyte umiejętności mogą znaleźć zastosowanie w wielu dziedzinach życia, zarówno zawodowym, jak i osobistym, co czyni naukę języka angielskiego inwestycją w przyszłość.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 369
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Angielski on-line

Post autor: dziekizanic »

Jeśli mogę wam coś doradzić, uważam, że tego rodzaju filmiki edukacyjne: https://youtu.be/qKVOya9sGgI?si=0nD_TX2nFEnNKJ--, mogą być niezwykle pomocne dla osób rozpoczynających naukę języka angielskiego. Zawierają one wiele cennych i praktycznych wskazówek, więc jeśli interesuje was taki materiał, gorąco zachęcam do obejrzenia.

ogranicznik przepięć b+c jak podłączyć
ODPOWIEDZ