BHP - certyfikaty

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
selena1962
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2021, 18:05

BHP - certyfikaty

Post autor: selena1962 »

Certyfikaty ISO związane z BHP, na przykład: https://www.adees.net/iso_45001.php - znacie? Posiadacie? Jak długo trwał proces certyfikacji? Jak trudno jest uzyskac taki certyfikat? Możecie podzielić się swoimi doświadczeniami?
Błazenek

Re: BHP - certyfikaty

Post autor: Błazenek »

Same certyfikaty na pewno są istotne i tym bardziej, że przecież każdy pracownik jest zobowiązany przejść odpowiednie szkolenie BHP oraz pilnować się przestrzegania tych zasad. Ja również jakiś czas temu natrafiłem na bardzo interesujący artykuł https://znaki-bhp.pl/zastosowanie-tabli ... alarmowych gdzie w ciekawy sposób wyjaśniono zastosowanie tabliczek z numerami połączeń alarmowych. Myślę, że powinny się one znajdować w każdym zakładzie.
dreeams

Re: BHP - certyfikaty

Post autor: dreeams »

Błazenek pisze: ↑03 lis 2021, 18:34 Same certyfikaty na pewno są istotne i tym bardziej, że przecież każdy pracownik jest zobowiązany przejść odpowiednie szkolenie BHP oraz pilnować się przestrzegania tych zasad. Ja również jakiś czas temu natrafiłem na bardzo interesujący artykuł https://znaki-bhp.pl/zastosowanie-tabli ... alarmowych gdzie w ciekawy sposób wyjaśniono zastosowanie tabliczek z numerami połączeń alarmowych. Myślę, że powinny się one znajdować w każdym zakładzie.
Dokładnie tak. Każdy element jest ważny, więc nie powinniśmy o tym zapominać. Ja na przykład sprawdzam agregat gaśniczy . Nie mamy czegoś takiego, tylko mniejsze gaśnice. Zakład jest spory, więc uważam, że powinniśmy również i o tym pomyśleć. Możecie coś więcej na ten temat powiedzieć?
fetki

Re: BHP - certyfikaty

Post autor: fetki »

Jeśli chodzi o wyposażenie zakładu pracy, ważną pozycją jest instrukcja pożarowa . Konieczne jest przestrzeganie zasad BHP, ponieważ dotyczą one zdrowia oraz życia wszystkich pracowników i osób przebywających w budynku.
ODPOWIEDZ