chirurg stomatolog - Trójmiasto

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Karolajna8

chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Karolajna8 »

Hej wszystkim :) jest tu ktoś z Trójmiasta? Poszukuje dobrego chirurga stomatologa dla siebie ( usunięcie ósemek) i dla dziecka. Jakie gabinety i lekarzy polecacie szczególnie ? Mieszkamy w Gdyni ale jakby trzeba było to bez problemu dojadę do Gdańska czy Sopotu. Z góry dzięki!

skype w tablecie
Gabiś

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Gabiś »

w Gdyni polecam klinike Platinum Dent, znajdziesz ich na Placu Górnośląskim. Nie wyrywałam tu co prawda zębów mądrości ale pani doktor wszczepiała mi implant ( to jednak nieco bardziej skomplikowany zabieg ;p ). Wszystko super, profesjonalnie i praktycznie bezbolesnie :)

xerox 3550
ącka

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: ącka »

potwierdzam to co pisze koleżanka wyżej :) Pani doktor Renata to świetna specjalistka, ma ogromne doświadczenie i widzę z zakresu stomatologii ( i implantologii też). to też rewelacyjny chirurg, na pewno poradzi sobie z ekstrakcją.
Kąrolajna8

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Kąrolajna8 »

Dzięki dziewczyny za namiar, dzwoniłam już i w przyszłym tygodniu jestem umówiona na wizytę :) mówicie, ze cenowo ok ? Czy w gabinecie są teraz zachowywane wszystkie środki ostrożności ?
ącka

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: ącka »

Kąrolajna8 pisze: ↑13 paź 2020, 10:30 Dzięki dziewczyny za namiar, dzwoniłam już i w przyszłym tygodniu jestem umówiona na wizytę :) mówicie, ze cenowo ok ? Czy w gabinecie są teraz zachowywane wszystkie środki ostrożności ?
Tak tak bez obaw, klinika działa zgodnie w ramach reżimu sanitarnego także jest w pełni bezpiecznie, nie musisz się o to obawiać :) cenowo bardzo rozsądnie.
Kąrolajna8

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Kąrolajna8 »

jestem juz po :) ceny faktycznie standardowe raczej a pani doktor super! Szybko rozładowała atmosferę a ja zapomniałam o stresie. ósemka wyrwana bardzo sprawnie, nic mnie nie bolało ani w trakcie zabiegu ani po, gdy zeszło znieczulenie.
ącka

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: ącka »

Kąrolajna8 pisze: ↑09 lis 2020, 9:55 jestem juz po :) ceny faktycznie standardowe raczej a pani doktor super! Szybko rozładowała atmosferę a ja zapomniałam o stresie. ósemka wyrwana bardzo sprawnie, nic mnie nie bolało ani w trakcie zabiegu ani po, gdy zeszło znieczulenie.
no widzisz, bardzo się cieszę, ze wszystko się udało i jesteś zadowolona :) Już będziesz wiedzieć gdzie się umawiać na przyszłość jak coś się będzie działo :) ja w styczniu idę na przegląd :)
liluśka

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: liluśka »

A ja mogę się podzielić namiarem na kapitalną klinikę stomatologiczną z okolic Trójmiasta a konkretnie z Redy - to Verde Clinic :) Chodzę tu na leczenie do dr Kołackiej. Bardzo przyjazna atmosfera, nowoczesny sprzęt i leczenie w pełnym komforcie i bez bólu :)
Malwine

Re: chirurg stomatolog - Trójmiasto

Post autor: Malwine »

Faktycznie ósemki dobrze jest usunąć chirurgicznie. Nie miałam takiego zabiegu, ale miałam wyrywane sposobem standardowym i trwało to długo i jeszcze miałam komplikacje w jednym miejscu. Tak więć z perspektywy czasu wybrałabym się na usuwanie zębów chirurgiczne, które jest szybsze, bezpieczniejsze.
Oczywiśćie w dobrym gabinecie stomatologicznym.

Od siebie polecam zapisanie się tutaj: www.klinikastomatologiczna.com.pl - mają doświadczenie w takich zabiegach.
ODPOWIEDZ