Chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
tyberiusz_77
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2020, 19:08

Chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Post autor: tyberiusz_77 »

Witam wszystkich.
Zależy mi na znalezieniu fachowców, którzy specjalizują się w systemach klimatyzacji. Potrzebny mi ktoś sprawdzony do montażu takiej instalacji. Zastanawiałem się nad ofertę firmy klima24h.pl. Może o nich słyszeliście?
Awatar użytkownika
krzesislaw_93
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2020, 14:29

Re: Chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Post autor: krzesislaw_93 »

Nie da się ukryć, że klimatyzacja w budynkach jest specjalnością firmy Klima24h. Nie tylko zajmują się jej sprzedażą, ale i sprawnie montują instalację, a do tego zapewniają jej serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Myślę, że konkurencja powinna im zazdrościć wiedzy i doświadczenia.
Włodek

Re: Chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Post autor: Włodek »

Jeśli potrzebujesz firmy która zamontuje ci odpowiedni system klimatyzacji to polecam https://clima.com.pl/ Są przedstawicielem lidera rynku klimatyzacji czyli firmy Toshiba. Dzięki nim będziesz mieć idealnie dobrany system w atrakcyjnych cenach. W razie problemów masz także serwis na miejscu bo tym też się zajmują.
Dariuszewski

Re: Chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Post autor: Dariuszewski »

Jakich konkretnie pomieszczeń? Potrzebujesz do domu, biura, czy magazynu/hali produkcyjnej czy jeszcze jakiegoś innego obiektu? Pytam, ponieważ mogę Ci polecieć różne firmy, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania w obszarze montażu i serwisowania instalacji chłodzenia i ogrzewania.

Na ten przykład, jeżeli szukasz firmy od montażu instalacji HVAC (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie) w dużych obiektach to zdecydowanie polecam Ci skontaktować się z firmą Ventix: https://www.ventix.pl/. Natomiast jeżeli potrzebujesz firmy do mniejszych obiektów (biura, domy, mieszkania) lub do serwisu instalacji, proponuję Ci kontakt z firmą Ventix Serwis: https://www.ventixserwis.pl/
Kalllń789

Re: Chłodzenie i ogrzewanie pomieszczeń

Post autor: Kalllń789 »

Moim zdaniem dobre ogrzewanie domu to podstawa i trzeba w takie instalację inwestować. W naszym domu mieliśmy piec węglowy, który marnie ogrzewał dom po po pierwsze był trochę za mały a po drugie już miał trochę lat. Dobrze, że jeszcze przed sezonem grzewczym wymieniliśmy piec od producenta tkotłów co śląski - https://www.zgoda-wieprz.pl/kotlyco i teraz dopiero wiemy co to jest mieć ciepło w domu. Piec jest na węgiel groszek i piec sam sobie dozuję i nie trzeba non stop schodzić do niego, żeby pilnować temperatury.
ODPOWIEDZ