Dobry adwokat kościelny z Katowic

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Wlodzimiera
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 4:37

Dobry adwokat kościelny z Katowic

Post autor: Wlodzimiera »

Cześć! Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rozwodem kościelnym. Słyszałam, że to dość trudny i skomplikowany proces i najlepiej poprosić o pomoc adwokata kościelnego. Kogo z Katowic polecacie?
Awatar użytkownika
albrecht_84
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2019, 1:25

Re: Dobry adwokat kościelny z Katowic

Post autor: albrecht_84 »

Korzystałem z pomocy https://www.adwokatkoscielny.pl/. W tej kancelarii pracują naprawdę profesjonalni i znający się na prawie kanonicznym adwokaci. Pomagają przejść przez każdy etap procesu, wszystko dokładnie tłumaczą, więc bardzo polecam ;)
Ewuś

Re: Dobry adwokat kościelny z Katowic

Post autor: Ewuś »

Jeśli szukasz dobrego adwokata to polecam tego: https://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/ Korzystałam z jego pomocy i jestem bardzo zadowolona.
Przemysława

Re: Dobry adwokat kościelny z Katowic

Post autor: Przemysława »

Ewuś pisze: ↑21 paź 2020, 4:57 Jeśli szukasz dobrego adwokata to polecam tego: https://www.rozwodznia.pl/sprawy-rodzinne/ Korzystałam z jego pomocy i jestem bardzo zadowolona.
Widziałam wiele pozytywnych opinii o tym adwokacie na innym forum.
Ninka

Re: Dobry adwokat kościelny z Katowic

Post autor: Ninka »

Wlodzimiero, w Katowicach moim zdaniem najlepiej przedstawia się kancelaria kanoniczna prowadzona przez adwokata kościelnego - Magdalenę Wojdała: https://kancelariawojdala.pl/adwokat-koscielny/. Jest to adwokat kościelny, którą cechuje zaangażowanie oraz wiedza i doświadczenie - czyli to, co jest najbardziej potrzebne aby pomóc w zakresie spraw związanych z prawem kościelnym, kanonicznym lub wyznaniowym. Domyślam, że potrzebujesz adwokata kościelnego aby uzyskać stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego. Jeżeli tak, to dobrze trafiłaś. Skontaktuj się z panią Magdaleną. Jestem przekonana, że będziesz zadowolona z jej usług.
ODPOWIEDZ