Fakturowanie w firmie - na co się zdecydować!

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Przemeś

Fakturowanie w firmie - na co się zdecydować!

Post autor: Przemeś »

Witam!
Z jakiego programu korzystacie jeśli chodzi o fakturowanie w swojej firmie i oczywiście, czy możecie mi go polecić z własnych doświadczeń? Dobrze jakby była też dostępna wersja testowa żebyśmy mogli sobie go przetestować. Liczę, że z Wasza pomocą podjęcie decyzji będzie dużo łatwiejsze. Pozdrawiam :)
Czymeś

Re: Fakturowanie w firmie - na co się zdecydować!

Post autor: Czymeś »

W mojej ocenie i też pisząc to z własnego doświadczenia naprawdę dobrze sprawdza się program do fakturowania https://www.rafsoft.net/ i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli szukacie skutecznego rozwiązania do efektywnej pracy w księgowości, aby wszystko było w jednym miejscu i jednocześnie w pełni dokładne i zgodne ze zmianami jakie pojawiły się w 2021 roku. Licencja nie jest droga, a tym bardziej że przed zakupem spokojnie można go sobie przetestować. No i jest wersja Start, ale również bardziej rozbudowane Standard oraz Pro. Pozdrawiam!
Ruzoń

Re: Fakturowanie w firmie - na co się zdecydować!

Post autor: Ruzoń »

A czy wybrałeś już odpowiedni program do księgowości? Jeżeli jeszcze nie, to koniecznie zwróćcie uwagę na RafSoft 2021 który dostępny jest zarówno w wersji Start, Standard, czy jednocześnie Pro. Stawiają na profesjonalizm obsługi, dobrą cenę za licencję i rozbudowaną możliwość takiego programu. Efekty są u mnie zadowalające i naprawdę łatwo mi się załatwia wszystkie tego typu sprawy. Tym bardziej że będziecie mogli go sobie przetestować za darmo prze miesiąc.
Przemeś

Re: Fakturowanie w firmie - na co się zdecydować!

Post autor: Przemeś »

O proszę dobrze wiedzieć, sama też na pewno wezmę pod uwagę. Pozdrawiam i czekam na kolejne konkretne informacje z Waszej strony oczywiście bo jednak nie jest to prosty wybór, ale też lepiej do tego podejść na spokojnie żeby zaraz się na tym nie zawieść. Pozdrawiam i podrzucajcie swoje propozycje!
HubertOń

Re: Fakturowanie w firmie - na co się zdecydować!

Post autor: HubertOń »

Akurat co do programu służącego do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej RafSoft sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Sprawdź stronę https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać jak już zdecydujecie się na jego wprowadzenie.
Przemeś

Re: Fakturowanie w firmie - na co się zdecydować!

Post autor: Przemeś »

HubertOń pisze: ↑21 maja 2021, 12:58 Akurat co do programu służącego do fakturowania i jednocześnie małej księgowości to jak najbardziej RafSoft sprawdza się bardzo dobrze i widać, że twórcy skutecznie go udoskonalają oraz zadbali o rzetelną obsługę klienta, która dość szybko odpowiada na wszystkie pytania. Sprawdź stronę https://www.rafsoft.net/ przetestuj wersję przez miesiąc i daj znać jak już zdecydujecie się na jego wprowadzenie.
No tak jak pisaliście teraz testujemy RafSoft 2021 :) Na razie wszystko jest dobrze, ale żeby się upewnić wolę jeszcze z 2-3 tygodnie na nim popracować
ODPOWIEDZ