Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Leon-61
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2021, 7:49

Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Post autor: Leon-61 »

Polecilibyście mi sprawdzoną przez was auto szkołę w Warszawie? Jak na razie najbardziej zainteresowała mnie oferta w lejdis-gentleman-osk.pl. Może akurat ktoś z was tam chodził? Polecacie?
Awatar użytkownika
Heliodor
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2021, 3:35

Re: Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Post autor: Heliodor »

Właśnie w tej szkole robiłem prawo jazdy kategorii A. Atmosfera była świetna, instruktorzy też bez zarzutu, także nie mógłbym się do niczego przyczepić. To według mnie jedna z lepszych auto szkół w Warszawie.
wygrala

Re: Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Post autor: wygrala »

Jeśli mam wam powiedzieć szczerze, to ja do końca nie wierzę, że uda mi się prawo jazdy ogarnąć, dlatego jestem w tym kontekście naprawdę zablokowana. Co prawda sprawdzam, czy kurs prawa jazdy warszawa będzie dla mnie dostępny, chcę podziałać, ale się mocno obawiam. Macie na to patenty. ?
Awatar użytkownika
jorka
Posty: 105
Rejestracja: 05 gru 2019, 13:50

Re: Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Post autor: jorka »

Oj, ja niestety nie jestem z tego regionu Polski więc nie pomogę. Natomiast gdyby ktoś z was był z Czestochowy, to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na tę szkołę nauki jazdy https://www.oskprogress.pl/ Mają bardzo wysoką zdawalność - to powinno was przekonać.
Żegota

Re: Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Post autor: Żegota »

Kandydaci na kierowców kat. C muszą zdawać sobie sprawę z dużej odpowiedzialności, jaką niesie za sobą prowadzenie pojazdu ciężarowego. Bezpieczeństwo na drodze to priorytet, a dodatkowe informacje na ten temat, wraz z innymi wymaganiami, znajdują się na https://www.neoplan.com.pl/wymagania-i- ... tegorii-c/ gdyż to są niezwykle istotne sprawy.
motocyklaaa

Re: Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Post autor: motocyklaaa »

Ciekawi mnie, czy mieliście problemy ze zdaniem prawa jazdy? Ja się na to zastanawiam i w ten sposób poprawiłbym byt swojej rodziny. Problem polega na tym, że mogę sam nie dać rady ze zdaniem kursu. Stąd może czas najwyższy sobie sprawdzić taką https://prosto.edu.pl/oferta/prawo-jazd ... -warszawa/ szkołę. Ktoś mnie musi nauczyć, nie?
markizae

Re: Gdzie na kurs jazdy w Warszawie?

Post autor: markizae »

Jestem zdania, że warto młodych jak najszybciej usamodzielniać, dlatego dla mnie nie będzie problemem, by moje dziecko szybko uczyły się prawa jazdy. Jako, że niedługo kończy 16 lat, zamierzam mu tu https://oskernest.pl/kategoria-a1/ wykupić kurs. Wydaje mi się to bardziej sensownym,, aniżeli coś, co nie da mu rozwoju, a zabawę.
ODPOWIEDZ