Gdzie na wakacje?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Miłosz7499

Gdzie na wakacje?

Post autor: Miłosz7499 »

Jakie w tym roku plany wakacyjne? Niestety w zeszłym roku nigdzie nie byłem na urlopie i już czuję, że bardzo tego potrzebuję. Możecie polecić jakieś fajne miejsce w Polsce? Był ktoś z Was może w tym hotelu https://bristolbusko.pl/apart-hotel/o-apart-hotel? Ich oferta wydaje się ciekawa, ale czekam na Wasze opinie i polecenia.
Violuś

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Violuś »

Planujemy wyjazd do Chorwacji ale czy dojdzie on do skutku, to się dopiero okaże. Przygotowania do wyjazdu idą pełną parą bo w zeszłym roku wyjazd udało nam się zrealizować mimo wielu przeciwności. Musimy jednak pamiętać o prowiancie na drogę i apteczce podróżniczej.Nie może w niej zabraknąć środków opatrunkowych oraz dezynfekujących. Ostatnio też bierzemy z sobą lek na afty u dzieci ,To przypadłość, która podczas wakacji dość często się im przytrafia.
romuś

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: romuś »

W sumie nie interesowałem się nigdy tym specjalnie, ale wydaje mi się, że warto przede wszystkim sprawdzać, gdzie dziś jeszcze jest sens jechać. I tutaj należy wymienić takie https://scandinavia.com.pl/gdzie-wyjech ... ockdownie/ miejsca. Moim zdaniem ten poradnik przyda się bardzo wielu z was. Mi na pewno również.
bogusława1

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: bogusława1 »

A co powiecie na taką możliwość jak czarter jachtu Jeziorak Iława Tempesta Jachty: http://tempesta-jachty.pl/ ? Nie trzeba wcale wyjeżdżać z Polski aby ciekawie spędzić urlop. Sądzę, że wakacje na jachcie mogą być niezapomnianą przygodą. Z pewnością spodobają się Wam.
GraczykŚ

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: GraczykŚ »

W tym roku powiedzieliśmy sobie Zakopane i koniec.Już w zeszłym roku planowaliśmy trochę pochodzić po górach ale pandemia zniweczyła nasze plany. Przygotowania zaczęliśmy czynic dopiero wtedy jak wiedzieliśmy ,że na pewno wyjedziemy na urlop. Najważniejszą kwestią było odpowiednie obuwie do chodzenia po górach, mąż jednak stwierdził ,że nie będzie kupował nowych budów tylko wykorzysta obuwie ochronne - https://www.demar.com.pl/blog/dobre-but ... -do-pracy/ .Dobre buty ochronne można wykorzystać także do innych celów - na przykład do górskich wędrówek.
Maryśka

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Maryśka »

Dla nas wakacje zawsze muszą kojarzyć się z intensywnym uprawianiem sportu . Bardzo chętnie więc spędzamy wakacje w górach, gdzie niemalże każdego dnia wyruszamy na szlaki górskie.W tym roku odwiedziliśmy Poronin i stamtąd Tatry już stały dla nas otworem. Oczywiście w góry wychodzimy odpowiednio przygotowania - jesteśmy świadomymi turystami.Najważniejszą kwestią w górach jest odpowiednie obuwie - https://www.demar.com.pl/blog/dobre-but ... -do-pracy/ , mąż jednak stwierdził ,że wykorzysta do wędrówek w górach buty robocze. Miła rację a w kieszeni zostało parę złotych.
polaa

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: polaa »

To zależy gdzie chcecie jechać - bo możliwości jest wiele... Ja teraz poszukuję dobrego apartamentu zakopanego, ponieważ chciałabym wybrać się w góry. Może mi doradzicie gdzie warto byłoby się zatrzymać?
sharonn

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: sharonn »

Na pewno też warto się wybrać do Wrocławia, bo to też wyjątkowe miejsce i jest co tutaj robić. Tutaj https://europejskiwroclaw.pl/blog/wycie ... po-drodze/ macie ciekawy wpis odnośnie tego co możecie zobaczyć podczas tras rowerowych.
mikaa

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: mikaa »

A co powiecie mi na domki kempingowe dziwnów , które oferuje chociażby Cynamon Dziwnów? Tak pytam, ponieważ odkryłam niedawno ich ofertę i bardzo mi się spodobała. Myślę, że takie domki nad morze - to jest coś... Bo ma się zapewnioną swobodę i prywatność.
Awatar użytkownika
maracuja
Posty: 24
Rejestracja: 21 gru 2019, 8:55

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: maracuja »

Myślałam o wyjeździe na wakacje w jakieś spokojne miejsce a w takie miejsca najlepiej podróżować samochodem bo komunikacja publiczna nie wszędzie dociera. Dostałam nawet namiary na wypożyczalnię z której usług korzystają stale moi znajomi. Można ją znaleźć także w serwisie youtube na tej stronie https://www.youtube.com/@comfortcar.rental.poland/about
Złotnik

Re: Gdzie na wakacje?

Post autor: Złotnik »

Jednym z kluczowych elementów przygotowania do podróży samochodem do Czech jest zakup odpowiedniej winiety. Na stronie https://tsl-biznes.pl/newsy/kupno-winie ... kierowcow/ można znaleźć wszystkie niezbędne informacje, które pomogą w tym procesie. Jest to ważne, aby uniknąć kar za jazdę bez winiety.
ODPOWIEDZ