Hotel i restauracja Borowina

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
metody1993
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2020, 11:15

Hotel i restauracja Borowina

Post autor: metody1993 »

Odwiedził ktoś z was kiedykolwiek hotel lub restaurację Borowina w okolicach Warszawy? Co sądzicie na temat tego miejsca? Chętnie poznam wasze opinie, żeby się upewnić, że warto byłoby tam zorganizować szkolenie dla moich pracowników.
Awatar użytkownika
gabriela_78
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 11:42

Re: Hotel i restauracja Borowina

Post autor: gabriela_78 »

Kiedy odwiedziłam Hotel Borowina, poczułam się jakbym była w domu. To bardzo klimatyczne miejsce z miłą obsługą, w którym każdy będzie mógł poczuć się komfortowo. Myślę, że zorganizowanie tam szkolenia będzie świetnym pomysłem.
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Hotel i restauracja Borowina

Post autor: Pamelka »

A jakie możecie polecić fajne, warte uwagi hotele nad polskim morzem? Ja z mojej strony mogę na przykład polecić taki hotel zalewski. Przy hotelu znajduje się aquapark oraz świetna restauracja, a dodatkowo w strefie Wellness można skorzystać z masaży oraz różnych innych zabiegów na ciało i twarz ;) Do wyboru są różne pokoje, ale każdy z nich jest komfortowy i elegancki ;) Jestem przekonana, że bylibyście zadowoleni z pobytu w tym miejscu ;)
sisko

Re: Hotel i restauracja Borowina

Post autor: sisko »

Sprawdźcie sobie tanie noclegi w Kościanie w Hotelu Extra. Pokoje są wygodne i dobrze wyposażone, a koszt noclegu jest bardzo atrakcyjny. Moim zdaniem warto tutaj sprawdzić, jeśli szukasz niedrogiego i komfortowego pobytu.
rełka3

Re: Hotel i restauracja Borowina

Post autor: rełka3 »

Ostatnio miałam okazję odwiedzić Restaurację Nadarzyn i muszę przyznać, że to miejsce zdecydowanie zapadło mi w pamięć. Atmosfera jest niesamowita, a jedzenie zawsze świeże i smaczne. Polecam każdemu!
stefaniaa

Re: Hotel i restauracja Borowina

Post autor: stefaniaa »

Nie znam tego miejsca, ale może kiedyś odwiedzę - nie jest to wykluczone. Natomiast jakbyście szukali w Poznaniu też świetnego hotelu, to warto postawić na https://www.donprestige.com . Uważam, że jest to świetne miejsce, gdzie naprawdę można wypocząć i przy okazji zwiedzić różne piękne, atrakcyjne miejsca.
ODPOWIEDZ