Inwestowanie w firme

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
Awatar użytkownika
Dziania
Posty: 39
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Inwestowanie w firme

Post autor: Dziania »

Nie zawsze sami potrafimy słusznie zdecydować w co zainwestować. Dlatego potrzebny jest nam doradca inwestycyjny. Taka osoba zdecydowanie podpowie nam w co najlepiej zainwestować nasze pieniadzę.
Awatar użytkownika
astronauta
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2020, 4:58

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: astronauta »

Zgadza się. Czasami lepiej skorzystać z dobrej rady niż popełnić poważny błąd. Obecnie rozważamy w firmie zainwestowanie w panele fotowoltaiczne. Często mamy problemy z dostawą prądu, a dodatkowo można sporo zaoszczędzić na rachunkach. Rozważamy ofertę PGreen https://pgreen.com.pl/dla-firm/. Czy ktoś z was ma instalację fotowoltaiczną u siebie w firmie? Czy obecnie są możliwości otrzymania wsparcie w postaci dofinansowania?
Awatar użytkownika
Krzysztofor
Posty: 7
Rejestracja: 04 kwie 2020, 16:39

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Krzysztofor »

Kilka miesięcy temu rozważałem największą inwestycję w historii mojej firmy - ponad 10 tys. metrową halę. Dobrze, że poczekałem chwilę, bo sytuacja na rynku zupełnie się zmieniła i teraz muszę walczyć o przetrwanie zamiast inwestować. https://www.flotman.pl/blog/tarcza-anty ... wy-pomocy/ Jeżeli jesteście w podobnej sytuacji zobaczcie co możemy uzyskać od rządu w formie pomocy finansowej
Awatar użytkownika
Pamelka
Posty: 434
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:39

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Pamelka »

Na pewno warto inwestować w takie rzeczy, które mogą się zwrócić lub spowodować obniżenie kosztów w firmie. Dlatego też polecam przeprowadzić audyt energetyczny przedsiębiorstwa, który wykonuje na przykład firma https://www.efektywniej.pl/. To naprawdę może się Wam opłacić.
Awatar użytkownika
gleason.freeman
Posty: 4
Rejestracja: 06 lip 2020, 9:54
Lokalizacja: Warszawa

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: gleason.freeman »

Inwestycje w rozwój mogą bardzo pomóc firmie, warto się nad tym zastanowić.
Awatar użytkownika
wolffgenevieve
Posty: 6
Rejestracja: 09 lip 2020, 10:04
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: wolffgenevieve »

Najpierw nauka inwestowania, a potem możemy przejść do praktyki.
Awatar użytkownika
Koralina
Posty: 107
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Koralina »

Sprawdź kogoś, kto skończył LiceaPolskie.pl. To świetne szkoły, które edukują również w dziedzinie przedsiębiorczości czy logicznego myślenia, a to bardzo ważne przy inwestowaniu.
Męski Pub Bydgoszcz
Awatar użytkownika
zlindgren
Posty: 4
Rejestracja: 26 sie 2020, 19:20

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: zlindgren »

Stosuję od lat zasadę, że inwestuję tylko te pieniądze, których brak nie spowoduje zagrożenia dla mojego budżetu i długoterminowej przyszłości. A więc jeśli mam już kilkadziesiąt tysięcy złotych ulokowanych bezpiecznie, to kolejne kilka tysięcy złotych kieruję na inwestowanie https://financer.com/pl/oszczedzanie/inwestowanie/ .
Awatar użytkownika
dramek
Posty: 4
Rejestracja: 06 wrz 2020, 19:08

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: dramek »

moja pracy jest taka, że uzywam na co dzień elektronarzędzi i to w nie najwięcej inwestuję, lubię markę AEG. Mają bardzo wysoką jakość swoich urządzeń za przystępną cenę. Widziałem, że teraz mają jakąś akcję w leroy merlin i są promocje
Awatar użytkownika
arnoldo68
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2020, 9:42
Lokalizacja: Plewiska

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: arnoldo68 »

Firma aby mogła się rozwijać wymaga nowych inwestycji, to bardzo ważne w każdej placówce gospodarczej.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 36
Rejestracja: 20 lip 2020, 8:47

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: farah557 »

Zawsze warto inwestować w reklamę, zwłaszcza w tą w Internecie. Prawidłowo prowadzona kampania reklamowa daje szybko dobre efekty w postaci zwiększonych obrotów :) polecam poczytać artykuły na stronie firmy https://www.greenweb.pl/ - to specjaliście w kwestii reklamy w sieci i piszą bardzo ciekawie na te tematy ;)
nić

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: nić »

W firmie zawsze warto inwestować w nowe technologie informatyczne i oprogramowanie. W przemyśle produkcyjnym ważna jest produkcja jednostkowa, którą wspierają System klasy ERP, aby odpowiednio zoptymalizować wszystkie niezbędne procesy wytwarzania.

dps kraków nowaczyńskiego
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 35
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Andzi »

Oprogramowanie biznesowe na pewno świetnie się sprawdzi i to w wielu firmach, nie tylko w tych większych. Zobaczcie sobie tu może ofertę od https://wirautomation.pl na automatykę przemysłową, produkcyjną - wsparcie dla produkcji.
Awatar użytkownika
dziekizanic
Posty: 367
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: dziekizanic »

Jeśli prowadzisz biznes to wiesz że biurokracja w Polsce jest ogromna i szybko zbierają się tony papierów które z czasem trzeba zniszczyć zgodnie z przepisami. Polecam wtedy skontaktować się z tą firmą https://niszczeniedokumentow.eu/ która profesjonalnie zajmie się papierami i zniszczy je jak należy.

kuzu białe
Hanuś

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Hanuś »

Świetną formą inwestycji w firmie są reklamy. Ja uważam, że najlepszą jej formą są materiały POS, które możesz umieszczać w wielu różnych miejscach, które są uczęszczane przez ludzi. Zgłoś się do firmy Exposite, z pewnością Ci pomogą
Awatar użytkownika
Serferka
Posty: 81
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Serferka »

Jest to konieczne jeżeli chcecie się rozwijać, ważne żeby inwestować z głową. Sprawdźcie sobie tak może firmę https://www.7l.pl i ich ofertę w tym zakresie. Proponują tu konsultacje, outsourcing IT. Na pewno świetnie to się sprawdzi szczególnie w tych większych przedsiębiorstwach.
vikuśka

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: vikuśka »

Warto nieustannie inwestować w rozwój firmy i to nie tylko poprzez zakup sprzętu czy zatrudnienie nowych pracowników ale także poprzez nawiązywanie kontaktów biznesowych. Jeśli działacie w branży produkcyjnej np związanej z tworzywami sztucznymi to polecam firmę OQEMA https://oqema.pl/. Oni zajmują się i dystrybucją i produkcją dobrych jakościowo surowców bazowych oraz specjalistycznych.
Monika Tkaczyć

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Monika Tkaczyć »

Inwestowanie w firmę, to także rozwój samego siebie. Można ukończyć np. podatki studia podyplomowe, na które rekrutację prowadzi https://podyplomowe.vizja.pl/podatki. Dodatkowa wiedza, na pewno wpłynie pozytywnie na dalsze losy firmy.
reniś

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: reniś »

planuję otwarcie sklepu z prezentami ślubnymi podobnymi do tego https://www.sn2.eu/kobieta/19167-sprawd ... zicow.html lub kolejna propozycja https://www.familie.pl/Blogi-0-0/b1470- ... zicow.html jak sądzicie czy to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 55
Rejestracja: 17 cze 2019, 15:31

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: kasiunia »

Inwestowanie w firmę ? - to dobry kierunek.Inwestowanie zawsze nam się kojarzy z oczekiwaniem zwrotu poniesionych nakładów. Informatyzacja naszych firm wymusza na nas określone ruchy, które zapewnia nam rozwój.Takim działaniem jest korzystanie z usługi data center . W Warszawie powstało nowoczesne centrum danych , gdzie bezpieczeństwo spotyka wydajność a o nieprzerwane działanie systemów IT dba zespół certyfikowanych inżynierów, którzy kontrolują jakość świadczonych usług 24 godziny na dobę.
gładka

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: gładka »

Dobrze byloby tez zainwestowac dodatkowo w optymalizacje ktore zaoszczedza czas w administracji firmy. Przykladowo system https://monpay.pl/ naprawde fajnie sie sprawdza bo pozwala monitorowac i kontrolowac naleznosci od kontrahentow w jednym miejscu :) dodatkowo proces przypominania o platnosciach zostal tam calkowicie zautomatyzowany :)
wiłka

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: wiłka »

Owszem, to bardzo ważna rzecz. Też planuję wprowadzić kilka zmian do swojej firmy, między innymi chciałabym uzyskać dostęp do cjmury obliczeniowej. Czy jesteście w stanie coś mi polecić w tym zakresie? Szczerze mówiąc, to zastanawiam się nad https://cloudferro.com/ Może ktoś z was już korzysta z ich oferty?
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 26
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:34

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: deborah »

Dziania pisze: ↑01 kwie 2020, 19:37 Nie zawsze sami potrafimy słusznie zdecydować w co zainwestować. Dlatego potrzebny jest nam doradca inwestycyjny. Taka osoba zdecydowanie podpowie nam w co najlepiej zainwestować nasze pieniadzę.
Cześć, jeśli chcesz żeby Twoja firma była rozpoznawalna to koniecznie zainwestuj w naming . Zaprojektują dla Ciebie ciekawą i chwytliwą nazwę strony. Mają na prawdę atrakcyjny cennik, Poczytaj o tym:)
Krzysztoł Sztołba

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Krzysztoł Sztołba »

Jeśli jesteś prezesem firmy, to największą i najcenniejszą inwestycją, jest zwiększanie swojej wiedzy w każdej dziedzinie. Na stronie https://jpk-insight.pl/nowy-jpk_v7k-pod ... wartalnie/,można znaleźć dużo informacji o podatku kwartalnym. Warto też skupić się na wystawianych dokumentach takich jak faktury, czy rozliczenia vat.
Mumiś

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Mumiś »

Przykładowo będąc w branży produkcji przemysłowej inwestowanie w firmę opiera się na rozwoju automatyzacji procesów. Gdy chcesz, aby nie było konieczności dostarczania komponentów do maszyn przez operatora, możesz skorzystać z produktów firmy Diko, która oferuje automaty produkcyjne oraz całe linie produkcyjne, które są zautomatyzowane.
Ontoń

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Ontoń »

Natomiast jeżeli będziecie szukali ciekawych propozycji w zakresie skutecznych urządzeń do efektywnej pracy podczas produkcji to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na markę Techem u których będziecie mogli dobrać świetne sprężarki śrubowe do produkcji wysokiej jakości sprężonego powietrza. Dlatego sprawdź właśnie wersje od Champion https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... we,153.htm które cechują się modularnością, jakością działania, efektywnością energetyczną, niskimi kosztami pracy i utrzymania oraz łatwością instalacji i obsługi. Myślę, że może również w Waszym zakładzie naprawdę dobrze się sprawdzić.
Awatar użytkownika
rumaczek
Posty: 282
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:46

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: rumaczek »

W sumie moim zdaniem warto jest inwestować w rozwój IT i ja właśnie w takim kierunku chcę iść z moją firmą. Bardzo fajnie, że wdrożyłem już elektroniczny obieg dokumentów https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ i muszę dodać, że od pierwszego dnia jestem wielkim zwolennikiem takich rozwiązań.
Romęn

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Romęn »

Każda firma a szczególnie ta o profilu przemysłowym powinna zadbać o logistykę transportu nie jest to jednak taka łatwa sprawa. Takie zadania najlepiej zlecać odpowiednim osobom jak która od wielu lat zajmuje się profesjonalnym transportem morskim i lądowym. Prowadzą także spedycje portowe oraz zajmują się ładunkami ponadnormatywnymi na terenie całej Europy
Dęrvo

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Dęrvo »

Wielokrotnie zwracano się do mnie o poradę na temat handlu akcjami i ogólnie handlu na giełdzie. Ogólnie rzecz biorąc, mogę powiedzieć, że bez wygodnych aplikacji, które zapewniają najbardziej korzystne warunki handlowe, nie można tego zrobić https://play.google.com/store/apps/deta ... l=pl&gl=pl Programy te naprawdę bardzo upraszczają wiele rzeczy, które dzieje się w tej dziedzinie i bardzo gorąco radzę z nich skorzystać.
Daneś

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Daneś »

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali konkretnej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości maszyn i urządzeń do przetwórstwa warzyw i owoców to w mojej opinii warto zdecydowanie wymienić sklep EryFood https://eryfood.com/maszyny/przetworstw ... -i-owocow/ u których znajdziecie wersje zarówno nowe, ale również używane które znacząco przyspieszą obieranie, krojenie czy cięcie produktów tego typu. Mam nadzieję, ze pomoże podnieść efektywność oraz codzienną produktywność.
Ireneusz Gułowicz

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Ireneusz Gułowicz »

Zazwyczaj gdy inwestujemy w firmę, skupiamy się tylko na rzeczach, które przynoszą nam naoczne korzyści. Gdy kupimy samochód, od razu widać , że w pewien sposób się wzbogaciliśmy. Jednak zapominamy o drobnych inwestycjach wewnętrznych, które mogą usprawnić funkcjonowanie biura. Ja postanowiłem zaopatrzyć się w darmową aplikację jpk https://jpk-insight.pl/, która jest bardzo przydatna w obiegu dokumentów.
przemuś

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: przemuś »

My zainwestowaliśmy w nauczyciela języka angielskiego dla pracowników, ponieważ popisaliśmy kontakt w Wielkiej Brytanii i panowie muszą opanować podstawy. Jeżeli chodzi o naukę, to dodatkowo zamówiliśmy podręczniki z tej księgarni: https://www.taniaksiazka.pl/wot-i-my-2- ... 74399.html . W sumie można tam kupować także podręczniki dla dzieci w dobrych cenach. Fani czytania znajdą dla siebie książki.
Kolek

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Kolek »

Na gieldzie jest teraz dosc oplacalny i Wiem, ze wielu wie, jak to zrobic. Najwazniejsze jest, aby dobrze zrozumiec, co jest w tej dziedzinie i jak mozna to wykorzystac dla siebie. To naprawde obiecuje wiele mozliwosci, ktorych w zadnym wypadku nie nalezy przegapic, jak sadze.
Wenzch

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Wenzch »

Osobiście moja opinia na temat możliwości zarabiania pieniędzy jest taka, że teraz najłatwiej to zrobić w Internecie. Osobiście wolę używać do tego celu wymiany i różnych programów jak kalkulator zysku na giełdzie https://www.robomarkets.pl/beginners/st ... alculator/ Pozwala mi to usystematyzować wszystkie procesy i szybko reagować na zmieniające się otoczenie. To naprawdę jest to, czego potrzebujesz do szybkiego zarabiania na giełdzie.
Zioło

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Zioło »

Czy znacie może jakieś konkretne i bardziej opłacalne produkty inwestycyjne ? Myślę o tym czy by nie włożyć trochę pieniędzy w giełdę ale do tego też trzeba odrobinę wiedzy. Dopiero się uczę dlatego każdego rodzaju wsparcie bardzo mi się przyda. Macie w tym jakieś doświadczenie?

ogrody zdrowia krem żeń szeń
anikaa

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: anikaa »

Zdecydowanie warto inwestować w różne innowacyjne programy, technologie, które mogą przyczynić się do usprawnienia naszego biznesu. Ja przykładowo tutaj https://www.supremo.pl/microsoft-case-s ... soft-azure właśnie dowiedziałam się, że skalowalna chmura Microsoft Azure jest już standardem nowoczesnej firmy. Że daje ona niebywałe możliwości...
Calak

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Calak »

Decyzja o outsourcowaniu pewnych usług może być jednym z najważniejszych wyborów w strategii firmy. Chociaż może przynieść wiele korzyści, warto również znać potencjalne ryzyko. Aby dowiedzieć się więcej na temat optymalnych momentów do rozważenia outsourcingu, zerknijcie na ten artykuł https://nowinyzabrzanskie.pl/kiedy-wart ... -w-firmie/ o którym warto jest wiedzieć.
aishaa

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: aishaa »

Inwestować można w najróżniejsze rzeczy, ale z całą pewnością warto postawić na nowoczesne oprogramowanie. Ponieważ dzięki niemu możecie wiele aspektów usprawnić w swojej firmie - przykładowo tutaj https://atomerp.pl macie system Atom ERP, który poprawia komunikację , zarządzanie pracą w poszczególnych miejscach, usprawnia również rekrutację pracowników. Także super...

papieskie okno w krakowie
tiaraa

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: tiaraa »

O właśnie, to jest to . Oprogramowania to ważna sprawa, dlatego w zależności od biznesu, warto wybrać odpowiedni dla siebie. Jeżeli chodzi o kosztorys budowlany, inwestycyjny, to w tym kierunku warto byłoby postawić na firmę RODOS. Słyszałam, że jest to niezawodny system, który jest prosty w obsłudze i dobrze zautomatyzowany.
Tolek

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Tolek »

Nie mniej ważną kwestią jest mierzenie efektywności outsourcingu. Małe firmy muszą regularnie oceniać, czy outsourcing faktycznie przynosi oczekiwane korzyści finansowe i operacyjne. W tym kontekście, polecam artykuł dostępny pod adresem https://www.gorakalwaria.net/news-male- ... ,3634.html który oferuje wskazówki dotyczące oceny efektywności outsourcingu.
dorcia

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: dorcia »

Przyznam szczerze, jeśli szukacie oprogramowania dla swojej firmy, to moim zdaniem warto zajrzeć na stronę internetową: https://projektowaniewnetrzkrasnik.pl/f ... az-danych/ . Tam można zapoznać się z artykułem na temat programu, który umożliwia szybkie i efektywne zarządzanie danymi w przedsiębiorstwie. Uważam, że warto sięgnąć po tę wiedzę.
Mennica Skarbowa

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: Mennica Skarbowa »

Rozważając inwestycje w metale szlachetne w formie złotych monet oraz sztabek, czy również srebra, ale również kamieni szlachetnych to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej. Posiadamy szeroką ofertę, profesjonalną obsługę i jednocześnie mamy rozmieszczone nasze punkty stacjonarne w całej Polsce. Mamy nadzieję, że sprostamy najwyższym wymaganiom.
KamilG6

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: KamilG6 »

Własna firma to chyba marzenie każdego z nas. Dlatego trzeba zadać sobie jedno z podstawowych pytań: na czym nie szukać oszczędności? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi więc trzeba skupić się na tych uniwersalnych. Najważniejsze jest by mieć mobilność, a co za tym idzie niezawodny samochód. Szukanie modelu z rynku wtórnego to jeden z większych błędów jakie możemy zrobić. Powód jest bardzo prosty - w dłuższej perspektywie czasu bardziej opłacalne będzie spłacanie leasingu bądź kredytu. Relatywnie szybko zarobimy na to, wybierając modele takich marek jak Renault gdzie dostępne jest finansowanie zakupu samochodu renault Wystarczy poczytać recenzje branżowe by bardzo szybko się przekonać do zakupu.
komik

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: komik »

W mojej firmie generuje się dużo odpadów, dlatego konieczne jest uzyskanie na to pozwolenia. Od znajomego dowiedziałem się, że pod tym adresem internetowym https://www.ekomeritum.pl/wytwarzanie-odpadow/ można znaleźć wysokiej jakości wsparcie w atrakcyjnych cenach. Jeśli rozważacie skorzystanie z takiej firmy, to warto przejrzeć ich ofertę.
sabinaa

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: sabinaa »

A czy ktoś z was może korzysta z nowoczesnego oprogramowania https://www.polsytem.pl/ ? Jak nie, to warto nad nim pomyśleć, ponieważ jest funkcjonalne i daje wiele możliwości. W ten sposób możecie mieć dużo większą kontrolę nad waszą firmą i wiele procesów możecie przyspieszyć/usprawnić. Także super... Poznajcie na stronie pełną specyfikę owego systemu.
kajaa

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: kajaa »

Z całą pewnością warto inwestować również w nowoczesne oprogramowanie. Jak szukacie czegoś do prowadzenia kosztorysów, to przykładowo sprawdzi się program rodos 7 . Dzięki niemu wszystko dużo sprawniej wam pójdzie, zwłaszcza, że do danych różnych będziecie mieć dostęp.
karoool

Re: Inwestowanie w firme

Post autor: karoool »

Ostatnio myślę by wybrać https://cashdirector.com/ . Słyszałem, że narzędzie działa wyjątkowo sprawnie i znacznie usprawnia zarządzanie finansami, co jest oczywiście korzystne ze względu na oszczędność czasu.
ODPOWIEDZ