Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?

Szukasz porad i opinii dotyczących zakupów czy konkretnego sklepu? Zajrzyj tutaj!
wiśnia

Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?

Post autor: wiśnia »

Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?
Rozumiem, ze w pierwszej kolejności musi być dermatolog, to jasne,już nawet mam na oku dobrą klinikę z okolicy (ta : https://www.dermoklinika.pl/dermatologi ... enie-skory ), ale zastanawiam się już po badaniach czy wtedy są jakieś dobre maści, kremy, które np Ty jako osoba chora na AZS możesz polecić jako sprawdzone i rzeczywiscie działające?
Żebym niepotrzebnie nie kupowała czegoś, co słabo działa?
Królik

Re: Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?

Post autor: Królik »

Przede wszystkim trzeba się najpierw skierować do dermatologa żeby się upewnił czy to atopowe zapalenie skóry czy też liszaj Dopiero jak lekarz stwierdzi z czym mamy do czynienia wtedy należy podjąć odpowiednie leczenie. W sieci znajdziecie dużo artykułów na ten temat więc jest gdzie zbierać informacje.
madziuś

Re: Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?

Post autor: madziuś »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://dermatologbemowo.pl/
kawuś9849

Re: Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?

Post autor: kawuś9849 »

wiśnia pisze: ↑09 lis 2020, 10:17 Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?
Rozumiem, ze w pierwszej kolejności musi być dermatolog, to jasne,już nawet mam na oku dobrą klinikę z okolicy (ta : ...y ), ale zastanawiam się już po badaniach czy wtedy są jakieś dobre maści, kremy, które np Ty jako osoba chora na AZS możesz polecić jako sprawdzone i rzeczywiscie działające?
Żebym niepotrzebnie nie kupowała czegoś, co słabo działa?
Chyba dobry lekarz pomoże
bosacka

Re: Jak leczyc atopowe zapalenie skóry?

Post autor: bosacka »

Moja skóra ostatnio wygląda nie najlepiej, ponieważ pojawił się uporczywy trądzik, z którym nigdy wcześniej nie miałam problemu. W związku z tym, potrzebny mi dermatolog. Znalazłam namiar na klinika dermatologii wrocław opinie i wizyty w tym miejscu okazały się strzałem w 10!
ODPOWIEDZ